Skuter do 4800 (keeway matrix lub…)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Skuter do 4800 (keeway matrix lub…)

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe dejw1001 dejw1001 6 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe przemokras
    przemokras
    Użytkownik

Jutro jade po pierwszego mojego jednoślada.
    Dużo czytałem i poważnie zastanawiam się nad KEEWAY’em MATRIXEM i ZIPP’em QUANTUM . Co sądzicie o tych skuterkach? Może coś zaproponujecie koniecznie nowego… Chcę aby się nie psuł i miał w miare dobre osiągi…
    Wszystkie odpowiedzi maszą być uzasadnione;]
    Pozdrawiam: skutero-maniaków;]

Zdjęcie profilowe TheMiqlaq
    TheMiqlaq
    Użytkownik

Dobre osiągi i bezawaryjność posiadają skuterki Yamahy. Nie ma co porównywać Keewaya i Zippa do tej japońskiej marki. Jeśli ponad wszystko chcesz mieć skuter nowy, to kup Keewaya lub Zippa. Jeśli chcesz mieć lepsze osiągi i bezawaryjność kup używanego Neosa lub Aeroxa.

Tezia :*

Zdjęcie profilowe Majker
    Majker
    Użytkownik

Bez sensu kupować chinola, jeśli ma się prawie pięć tysięcy. Polecam Kymco Agility RS 50 2T – jakościowo o wiele lepsze, bardziej sprawdzone, z rzetelną i korzystną gwarancją (można np. zdjąć blokady bez jej utraty). Mnie przy okazji bardziej się podoba, bo nawet wygląda „markowo”.

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Moim zdaniem też lepiej jest kupić Agility RS 2T. W tej kwocie spokojnie się zmieścisz. Keeway co prawda jeden z lepszych ale dalej chińczyk a jeśli masz do wyboru tajwański lub chiński to głupotę zrobisz wybierając ten drugi.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    Zdjęcie profilowe dejw1001
    dejw1001
    Użytkownik

przemokras napisał:

Jutro jade po pierwszego mojego jednoślada.
    Dużo czytałem i poważnie zastanawiam się nad KEEWAY’em MATRIXEM i ZIPP’em QUANTUM . Co sądzicie o tych skuterkach? Może coś zaproponujecie koniecznie nowego… Chcę aby się nie psuł i miał w miare dobre osiągi…
    Wszystkie odpowiedzi maszą być uzasadnione;]
    Pozdrawiam: skutero-maniaków;]

Witaj, ja polece cos od siebie, zobacz koniecznie

http://allegro.pl/skuter-malaguti-f15-ducati-aerox-sie-chowa-i2422361076.html

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie