Skuter do 4800 (keeway matrix lub…)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Skuter do 4800 (keeway matrix lub…)

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe dejw1001 dejw1001 6 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe przemokras
    przemokras
    Użytkownik

Jutro jade po pierwszego mojego jednoślada.
    Dużo czytałem i poważnie zastanawiam się nad KEEWAY’em MATRIXEM i ZIPP’em QUANTUM . Co sądzicie o tych skuterkach? Może coś zaproponujecie koniecznie nowego… Chcę aby się nie psuł i miał w miare dobre osiągi…
    Wszystkie odpowiedzi maszą być uzasadnione;]
    Pozdrawiam: skutero-maniaków;]

Zdjęcie profilowe TheMiqlaq
    TheMiqlaq
    Użytkownik

Dobre osiągi i bezawaryjność posiadają skuterki Yamahy. Nie ma co porównywać Keewaya i Zippa do tej japońskiej marki. Jeśli ponad wszystko chcesz mieć skuter nowy, to kup Keewaya lub Zippa. Jeśli chcesz mieć lepsze osiągi i bezawaryjność kup używanego Neosa lub Aeroxa.

Tezia :*

Zdjęcie profilowe Majker
    Majker
    Użytkownik

Bez sensu kupować chinola, jeśli ma się prawie pięć tysięcy. Polecam Kymco Agility RS 50 2T – jakościowo o wiele lepsze, bardziej sprawdzone, z rzetelną i korzystną gwarancją (można np. zdjąć blokady bez jej utraty). Mnie przy okazji bardziej się podoba, bo nawet wygląda „markowo”.

Czytaj
    REKLAMA

Barton daje 400 zł do wykorzystania na akcesoria

Kup motocykl Barton Cafe Racer lub Barton Travel, zarejestruj zakup i skonfiguruj dla siebie pakiet dodatków o wartości 400 zł gratis.
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Moim zdaniem też lepiej jest kupić Agility RS 2T. W tej kwocie spokojnie się zmieścisz. Keeway co prawda jeden z lepszych ale dalej chińczyk a jeśli masz do wyboru tajwański lub chiński to głupotę zrobisz wybierając ten drugi.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    Zdjęcie profilowe dejw1001
    dejw1001
    Użytkownik

przemokras napisał:

Jutro jade po pierwszego mojego jednoślada.
    Dużo czytałem i poważnie zastanawiam się nad KEEWAY’em MATRIXEM i ZIPP’em QUANTUM . Co sądzicie o tych skuterkach? Może coś zaproponujecie koniecznie nowego… Chcę aby się nie psuł i miał w miare dobre osiągi…
    Wszystkie odpowiedzi maszą być uzasadnione;]
    Pozdrawiam: skutero-maniaków;]

Witaj, ja polece cos od siebie, zobacz koniecznie

http://allegro.pl/skuter-malaguti-f15-ducati-aerox-sie-chowa-i2422361076.html

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie