Skuter do 4800 (keeway matrix lub...)

Jutro jade po pierwszego mojego jednoślada.
Dużo czytałem i poważnie zastanawiam się nad KEEWAY'em MATRIXEM i ZIPP'em QUANTUM . Co sądzicie o tych skuterkach? Może coś zaproponujecie koniecznie nowego... Chcę aby się nie psuł i miał w miare dobre osiągi...
Wszystkie odpowiedzi maszą być uzasadnione;]
Pozdrawiam: skutero-maniaków;]

Dobre osiągi i bezawaryjność posiadają skuterki Yamahy. Nie ma co porównywać Keewaya i Zippa do tej japońskiej marki. Jeśli ponad wszystko chcesz mieć skuter nowy, to kup Keewaya lub Zippa. Jeśli chcesz mieć lepsze osiągi i bezawaryjność kup używanego Neosa lub Aeroxa.

Bez sensu kupować chinola, jeśli ma się prawie pięć tysięcy. Polecam Kymco Agility RS 50 2T - jakościowo o wiele lepsze, bardziej sprawdzone, z rzetelną i korzystną gwarancją (można np. zdjąć blokady bez jej utraty). Mnie przy okazji bardziej się podoba, bo nawet wygląda "markowo".

Moim zdaniem też lepiej jest kupić Agility RS 2T. W tej kwocie spokojnie się zmieścisz. Keeway co prawda jeden z lepszych ale dalej chińczyk a jeśli masz do wyboru tajwański lub chiński to głupotę zrobisz wybierając ten drugi.

przemokras napisał:

Jutro jade po pierwszego mojego jednoślada.
Dużo czytałem i poważnie zastanawiam się nad KEEWAY'em MATRIXEM i ZIPP'em QUANTUM . Co sądzicie o tych skuterkach? Może coś zaproponujecie koniecznie nowego... Chcę aby się nie psuł i miał w miare dobre osiągi...
Wszystkie odpowiedzi maszą być uzasadnione;]
Pozdrawiam: skutero-maniaków;]

Witaj, ja polece cos od siebie, zobacz koniecznie

http://allegro.pl/skuter-malaguti-f15-ducati-aerox-sie-chowa-i2422361076.html