Skuter do 4000 zł

Witam :)
Jest to mój pierwszy post na tym forum i mam nadzieję, że nie ostatni.
Od ponad miesiąca przeglądam allegro i różne fora na temat skuterów.
Szukam skuter do 4000 zł ale jestem postawnym mężczyzną - mam 183 cm wzrostu i wage około 100 kg i poszukiwałbym mało awaryjnego skuterka, jakim nie są chińczyki ale jak się dba tak się ma, mam parę propozycji:

- Keeway huricane
- Romet 727 eco
- Kymco Nexxon ( mój faworyt ale trochę drogi )
- Kymco Activ
- Romet Ogar 900
- Romet 747
- Keeway F-ACT

Pozdrawiam serdecznie i proszę o pomoc :)

Na pewno mało awaryjne będą ten kymco nexxon i activ. Na naszym forum chyba każdy ci to powie, że z jakością w kymco nie ma problemu i są to naprawdę dobre skuterki ;)
Mam dla Ciebie jeszcze jedną propozycję. Skuterek fajny, duży, co dla Ciebie będzie ważne i tani. Mianowicie jest to chińczyk, lecz dość dobrze wykonany. Nazywa się inca street 50 2T. Tu masz liste na allegro: http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=inca+street&order=p&change_view=1 oczywiście za takie pieniądze to oczywiście nowy, nie ma co za używanym patrzeć bo kilka stówek taniej, a co nowe to nowe. Kolejnym większym skuterem jest też Kingway Barracuda. Sam go mam, ale niemogę ocenić jak z jego awaryjnością, ponieważ dopiero 700km zrobiłem :mrgreen: Ale również atrakcyjna cena i jest duży :D

Możesz kupować Activa/Nexxona bez problemu. W portalu znajdziesz jego test. Miałem go przez jeden sezon, kupił go ode mnie facet z wawy też ok 1,9m wzrostu i 100kg wagi i bez problemu nim jeździ ;).

Dziękuje za opinie :)
Miałbym prośbę: mógłby się jeszcze ktoś wypowiedzieć na temat skuterow keeway f-act i huricane - czy będą do mnie dobre czy za małe i za słabe ?
Pozdrawiam :)

A gdyby mi zabrakło pieniędzy i musiałbym wybrać rometa 727 eco bądź skuter keeway huricane lub ry6 to by te skutery wytrzymały mój ciężar ?
Pozdrawiam

keewaye są dość małe.
Pewnie wytrzymałyby twój ciężar, ale wydaje mi się, że nie będzie ci się jeździło zbyt komfortowo. Po dłuższej jeździe osobiście miałbym dość.

Rozważam jeszcze opcję kupna Kymco Agility 50 4T ( jeśli starczy pieniędzy ) lub Keeway RY6 - oba są stosunkowo duże, co o tym myślicie ?
Pozdrawiam

Agility jest bardzo fajne, szczególnie starsza wersja z podnoszonym oparciem :D oszczędny silnik czterosuwowy oznacza male spalanie ale skuter jest dość dynamiczny.

Jak myślisz wygodnie by mi sie jeździło na agility ?
Pozdro

dla osób z tym wzrostem może być trochę za mała, proponuję wybrać się do salonu i usiąść :mrgreen:

Agi jest mały, ale nie najmniejszy znowu... zdecydowanie jednak do 1,9 m to bardziej Kymco City, ND, B&W, bo jak sie przymierzałem do Agi, to na 180 cm moje, już było mało wygodnie (wąski rozstaw, wysoko kolana w stosunku do kierownicy)... no ale jak kto lubi.

Witam !
Kupiłem dzisiaj Yamahę Neo's za 1800 zł z 2002 roku i nie żałuję :)
Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie rady

to pokaż nam ją :) I skąd jesteś ? Mam nadzieję, że nie kupiłeś tego Neosa z Warszawy z komisu...

http://polskajazda.pl/Motocykle/Yamaha/Neos/131698

Oto ta yamaha :) Nie z komisu, był rok na postoju :/
Jechała 70 km w samochodzie :)
Pozdro

Melon, gratuluję sprzętu, super się prezentuje i nie przepłacony ;)