Skuter do 3.500 zł.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Quantumek
    Użytkownik

Witam, Użytkując chiński skuter przez około rok czasu powiedziałem dość. Sprzedałem okazyjnie totalnemu lajkowi za dobrą cene.. Jechałem sobie normalnie po prostej drodze i mi się kierownica rozkręciła, Już nie mówię o odpadających plastikach i urywających się uchwytach. Więc tak: Poszukuję jakiegoś markowego skutera za kwotę ok. 3000-3500zł. Oto moje wymagania:

– Ma ładnie się prezentować (Może być porysowany, Ale ma mieć bude ładną)
    – Osiągi ok 80km/h
    – Nie jakiś stary Np min. 2006r
    – Ma palić max 4-4.5l
    – Ma być duży i wygodny (Mam 175cm wzrostu i jestem przyzwyczajony do Quantuma i pasowały by coś o tej masie i wymiarach)
    – Automat

Zastanawiam się na Jet Forcem, Ale cały czas mnie martwi to spalanie co ludzie na forach piszą że na serii waha się o no w granicach 5-6l. To mnie przeraża. Co o tym sądzicie. Co proponujecie?

degename
    Uczestnik

Gilera Runer
    Piaggio NRG Power
    Kymco Bet&Win
    Piaggio NRG MC3

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Quantumek
    Użytkownik

Mam na oku JetForca. Możecie mi powiedzieć ile taki jet forc po odblokowaniu ze sportowym tłumikiem pójdzie? I ile bedzie spalał? Gaznik, Nie wtrysk.

Kristop
    Uczestnik

A czemu np nie Yamaha TZR?:D

Quantumek
    Użytkownik

@up mógłbym dużo na ten temat się wypowiedzieć, ale zostawię to bez komentarza. Szkoda nerwów.

@ref „Mam na oku JetForca. Możecie mi powiedzieć ile taki jet forc po odblokowaniu ze sportowym tłumikiem pójdzie? I ile bedzie spalał? Gaznik, Nie wtrysk.” – czekam na odp

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button