Skuter do 3,5 tysiaca – 2 tarcze obowiazkowo

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #31381 Reply
    Sousek
    Użytkownik
    • 17
    • 145Postów:

Witam chce kupic nowy skuter – musi miec 2 tarcze i ekstra by bylo gdyby mial elektorniczny licznik.

bylem zainteresowany lambrosem i zico simpli niestety jednego nie moge juz nigdzie dostac a drugi pali jak smok.

czy moze moglibyscie mi cos doradzic gdzie mniejwiecej do 3,5 tysiaca.

myślalem nad rometem 717 z racji tego ze jest chlodzony ciecza 🙂 lub o Kymco s9 ale jak juz to uzywke jednak wole cos nowego.

#31388 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

Kingway Martinelli 2500zł, niestety nie ma elektronicznego licznika, co nie uważam za minus. Natomiast atutem jest sportowy wydech w standardzie i koła 13 cali, oczywiście posiada 2 tarcze.

#31389 Reply
    Kapuchon
    Użytkownik
    • 18
    • 2 689Postów:

Moim zdaniem analogiczny licznik jest lepszy niż cyfrowy. Zawsze to jedna rzecz mniej która się może zepsuć a i analogowe są chyba dokładniejsze.

#31391 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

Elektroniczne nie mogą długo stać w słońcu.

#31392 Reply
    KrzysiekP
    Użytkownik
    • 14
    • 2 166Postów:

Sousek jak ci bardzo zależy to mógłbym ci pomóc z lambrosem. Wiem gdzie jest jeszcze do zdobycia inca lambros. Idę na noc do pracy więc mógłbym ci odpisać jutro.

#31395 Reply
    Kapuchon
    Użytkownik
    • 18
    • 2 689Postów:

Z tego co wiem to 2 tarcze ma tylko Inca Lambros SE czyli ta limitowana. A ją jednak trochę ciężko teraz będzie kupić nową.

#31396 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

Kapuchon napisał:

Z tego co wiem to 2 tarcze ma tylko Inca Lambros SE czyli ta limitowana. A ją jednak trochę ciężko teraz będzie kupić nową.

2 tarcze ma tylko Lambros SE..? ale chyba w marce Inca, bo jak mówiłem wcześniej Kingway Martinelli ma 2 tarcze, oraz koła 13-tki, co nie jest bez znaczenia.

#31399 Reply
    Kapuchon
    Użytkownik
    • 18
    • 2 689Postów:

No jasne że chodzi mi o markę Inca a jeszcze bardziej to o model Lambros bo jest zwykł Lambros który ma z przodu tarcze a z tyłu bęben i Lambros SE który ma dwie tarcze i seryjne audio i kilka bajerów.

#31400 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

No tak, ale czy jest sens upierać się na tą tarczę tylnego koła..? Gdyby był gdzieś w zasięgu Martinelli, kupiłbym Martinelli, jeśli nie to nie szukałbym koniecznie z tarczą. Bęben też ma swoje zalety 😉

#31402 Reply
    Kapuchon
    Użytkownik
    • 18
    • 2 689Postów:

Ja mam dwa bębny i jeżdżę. Jak na moje potrzeby są wystarczające. Po odpowiedniej regulacji hamują elegancko.

#31403 Reply
    Sousek
    Użytkownik
    • 17
    • 145Postów:

Pietro Martinelli niestety ma 1 tarczę 🙄

ja się już na bębnie zawiodłem w sprincie i wystarczy . A Lambros to tak oczywiscie mowie o wersji SE z 2 tarczami. Jeździłem już wieloma 4t więc stwierdziłem, że teraz czas wziąść 2t żeby ciutke poszaleć 😉

#31404 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

Sousek mylisz się, Martinelli ma koła 13 cali i 2 tarcze 😉
    Pozatym Martinelli jest fabrycznie odblokowany, więc poszaleć można..ale kupisz jaki chcesz, każdy uczy się na własnych błędach.

#31407 Reply
    Sousek
    Użytkownik
    • 17
    • 145Postów:

A mógłbyś mi mniej więcej pokazać gdzie to pisze albo jakąs fotke?

#31409 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

A tak na słowo nie łaska uwierzyć.. Chcesz to sobie szukaj

#31410 Reply
    Kapuchon
    Użytkownik
    • 18
    • 2 689Postów:

Ciężko poszukać … Pozatym dlaczego się tak upierasz na 2 tarczę ? Zdjęcie z tej aukcji :

http://allegro.pl/ale-cena-skuter-kingway-martinelli-ht50qt-36-i1627558075.html

#31411 Reply
    Sousek
    Użytkownik
    • 17
    • 145Postów:

Nie bo jak w googlach wklepywałem Kingway Martineli i na zdjęcia patrzyłem to nie było od przekładni foty no i niestety pisało, że bęben. http://www.kingway.pl/prod.php?idg=1,6,39&id=158&s=3&type=&kword=

Troche słaba ładowność bo liczyłem, że ja 70 kg + kumpel 90 będziemy mogli pośmigać w wakacje ;( bodaj na lambrosie by poszło

#31413 Reply
    Sousek
    Użytkownik
    • 17
    • 145Postów:

kurcze brakuje też tego obrotmierza

#31414 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

Na stronie Kingwaya nawet źle wpisali rozmiar ogumienia, z ładownością może być podobnie.. ale zauważyłeś 2 amory z tyłu?

#31415 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

Sousek napisał:

Nowy skuter za 2,5k i tak wybrzydzać…kup aprilie, albo roxa i będzie wszystko.

#31416 Reply
    a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

Pietro napisał:

Sousek napisał:

Nowy skuter za 2,5k i tak wybrzydzać…kup aprilie, albo roxa i będzie wszystko.

Dokładnie, nie wiadomo co byś chciał za takie pieniądze… Myślę, że właśnie martinelli byłby najlepszą opcją.

#31418 Reply
    Sousek
    Użytkownik
    • 17
    • 145Postów:

Pietro napisał:

Na stronie Kingwaya nawet źle wpisali rozmiar ogumienia, z ładownością może być podobnie.. ale zauważyłeś 2 amory z tyłu?

Tak zauważyłem 🙂 Zobaczę, jeżeli w najbliższym terminie nie znajdę Lambrosa SE wybiorę pewnie Martinelliego lub jeszcze rozważe zakup Quantuma RS – używki.

#31419 Reply
    Kapuchon
    Użytkownik
    • 18
    • 2 689Postów:

Powodzenia z kupowaniem używanego chińczyka… Ale wybrzydzasz… No ale Twoje pieniądze twój wybór.

#31421 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

Quantum RS też jest fajny i ma 2 tarcze, duży schowek pod kanapą, ale to typowy kanapowiec z silnikiem Quantuma R, czyli delikatnie jeżdżąc spali ponad 3/100km.. a Ty chciałeś sportowy i jeżdżąc w sportowym stylu musiałbyś liczyć się ze spalaniem ok 5/100 o ile nie więcej..

#31422 Reply
    Sousek
    Użytkownik
    • 17
    • 145Postów:

A, co używany quantum jest na prawdę taki zły? 🙄

btw martinelli to 2t czy 4t?

PS.
    Tak to prawda, więc w takim razie opcja Quantuma odpada, zresztą chyba ciężko się nim w korkach przeciskać 🙄

#31423 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

Kapuchon napisał:

Powodzenia z kupowaniem używanego chińczyka… Ale wybrzydzasz… No ale Twoje pieniądze twój wybór.

Kapu, ja na miejscu kolegi brałbym Martinelli, a Ty?

#31424 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

Sousek napisał:

A, co używany quantum jest na prawdę taki zły? 🙄
    btw martinelli to 2t czy 4t?

Martinelli 4T ale nie musisz odblokowywać, bo leci 60km/h.

#31425 Reply
    Sousek
    Użytkownik
    • 17
    • 145Postów:

Leci 60 ok. a idzie coś jeszcze z niego zdjąć?

#31428 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

Tego Ci nie powiem, bo nie wiem..ale skoro leci 60km/h to coś go chyba jeszcze dławi? Nie ważne czy są blokady, czy nie ale leci 60 a jeszcze coś można zawsze poprawić. Proponuję Ci zobaczyć ten skuter na żywo a jestem pewny, że trudno będziesz miał od niego odejść 😉

#31429 Reply
    Sousek
    Użytkownik
    • 17
    • 145Postów:

No prawdopodobnie bym brał ten z Łodzi bo kurierem mi wyśla. No cóż co kupie okaże się na dniach dam wam znać!

#31433 Reply
    Kapuchon
    Użytkownik
    • 18
    • 2 689Postów:

Pietro napisał:

Kapuchon napisał:

Kapu, ja na miejscu kolegi brałbym Martinelli, a Ty?

Szczerze gdybym wiedział że za taką cenę można mieć takiego skuta to bym nie kupował tego co mam teraz tylko dołożył te 700zł i kupił Martinelli bo jest fajny jak za tą cenę. No ale kupiłem to co mam i narazie nie narzekam bo jeździ bez zarzutów.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Skuter do 3,5 tysiaca – 2 tarcze obowiazkowo
Twoje informacje:

Back to top button