skuter do 3000zł

Witam.
Jaki skuter wybrać tak do ceny 3000zł.
Mam 170cm wzrostu i ważę prawie 60 kg.
Zastanawiałem się nad tym skuterem:
Zipp Parco

Chcesz nowy czy używany? Skuter czy motorower (na biegi) ?

skuter (automatyczna), nowy

No to ten Zipp Parco, Romet 727 , Toros F16, Router Bassa.

No ja na przykłąd mam skuter i właśnie chce go sprzedać to LONGJIA LJ50QT-4 . Jeżeli cie to intersuje pisz . np na gg.5282697

http://tablica.pl/oferta/sym-jet-sport-xr-limited-edition-tanio-nie-aerox-sr-bws-speedfight-CID5-ID19MkR.html#ff302468f3;r:;s:

nie polecam skuterów zipp bo to chinol

Wszystkie "polskie" skuterki to chinole :P. Przywożą je tu w częściach i składają mniej lub bardziej dokładnie - zależy jaki ma akurat pan Stasio dzień. Jeden pojeździ dłużej, drugi krócej.

Jeśli chcesz nówkę to może zastanów się nad Keewayem Hurricane. Solidny skuter. Keeway ma najlepszą jekość spośród wszystkich chińskich firm. Dużo miejsca na zakupy itd :P. Całkiem nieźle się zbiera, jest lekki, miły i przyjemny. W moim po 8700 km katowania coś podziało się w przekładni, ale dalej jeździ :P.

TheMiqlaq napisał:

Wszystkie "polskie" skuterki to chinole :P. Przywożą je tu w częściach i składają mniej lub bardziej dokładnie - zależy jaki ma akurat pan Stasio dzień. Jeden pojeździ dłużej, drugi krócej.
Jeśli chcesz nówkę to może zastanów się nad Keewayem Hurricane. Solidny skuter. Keeway ma najlepszą jekość spośród wszystkich chińskich firm. Dużo miejsca na zakupy itd :P. Całkiem nieźle się zbiera, jest lekki, miły i przyjemny. W moim po 8700 km katowania coś podziało się w przekładni, ale dalej jeździ :P.

masz racje

Tylko już połowa dealerów rezygnuje ze współpracy z Keewayem gdyż nie dbają o klienta i ciężko dostać do nich części.