Skuter do 2000 zł Jako pierwszy skuter w życiu

Siema jestem tu nowy w czerwcu planuje kupno pierwszego skutera i nie wiem czym się kierować. Nie chodzi mi o skuter sportowy żeby tylko palić gumę ale bardziej żeby pojechać z punktu A do punktu B oczywiście z jakąś w miarę przyzwoitą prędkością. Co mi polecicie może jakieś konkretne propozycje? Na co zwrócić uwagę?
czy coś takiego może być godne do pomyślenia nad zakupem : http://tablica.pl/oferta/sprzedam-skuter-longjia-l-evo-CID5-ID2Pbjp.html

Z góry dzięki :D

Kup sobie torosa f16 lub router basse.

Jakieś jeszcze propozycję może powiecie czego nie kupować ?

Jak już nie możesz więcej przeznaczyć to faktycznie F16 chyba będzie najlepszy. Za te pieniądze masz nowy. Ale musisz sobie określić czy lepiej nowy czy używany. Z używanym zawsze jest ryzyko, bo to loteria, nowe chińczyki to w sumie też loteria, ale zawsze to nowy.
No i jak szlifa zaliczysz mniej będzie boleć jak zrobisz to na używanym :)

Myślałem mówiąc szczerze nad czymś używanym to tylko ma w sumie być na dojazd do sklepu czy na jakieś nie długie wycieczki gdy jestem na działce ewentualnie na dojazd do szkoły

No i dobrze myślałeś znalazłeś fajny skuter ( mam go i mogę polecić ) tylko 2 ale : skuter nie jest liderem oszczędności jak piszę w ogłoszeniu i ten wydech tylko wygląda na sportowy ( taki bajer ) chociaż i nie to. Ale ogólnie polecam bardzo fajny sprzęt mało awaryjny polecam dużo bardziej niż skuter z tesco.

A może motorower? Dzięki napędowi na łańcuch będzie jechał więcej o 10-15km/h. Manual Ci się nie znudzi. Używany chiński sprzęt można znaleźć w cenie 1800-200 zł w bardzo dobrym stanie.
Pamiętaj! To, że chiński, wcale nie oznacza, że zepsuje Ci się za 20 minut. Jak będziesz dbał, taki stan będzie.