! Forum Co Wybrać? Skuter do 2000

Ten temat zawiera 33 odpowiedzi, ma 14 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe dawid102 dawid102 6 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 34 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe mintafon
    mintafon
    Użytkownik

Witam. Sezon sie zbliża i chyba wszyscy juz zaczynają myśleć o swoich jednośladach.Ja pomyślałem aby się w taki sprzęt zaopatrzyć. ten temat poruszany byl miltion razy, ale wszystkie są stare i już nieaktualne. Więc nie przedłużając zbytnio. Poszukuje skuter do 2000 +-300 . Skuter będzie używany jako transport do szkoły gdy będzie cieplej, letnie wycieczki poza miasto z kolegami , a może i koleżanka sie załapie;) i woziedlko po zakupy . Potrzebuje skutera średniej wielkości koniecznie 4t ( w 2 t nie wiem jak sie nawet mieszanke robi ani gdzie sie dolewa olej, a poza tym więcej pali a polski uczeń nie za bogaty) i żeby był żwawy. moja waga to 50 kg , wiem że to mało jak na chłopa ale jem za trzech i tak nic to nie daje . Wracając do skutera musi być on nowy i jakoś wyglądać. Strasznie nie podobają mi się romety 727 eco i routery bassy. Po prostu chinczyk, dobrze wyglądający w 4t z przwoitymi osiągami ( abym nie zostal w tyle )

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

A toros f16 ci się podoba? Części najtańsze i zawsze dostępne

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    mintafon
    Użytkownik

Co do trwałości tego modelu nawet na tle chinczykow jest slaba :/

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Jak musi być nowy to do wyboru masz tylko skutery, które Ci się nie podobają 🙂 Dysponujesz małą kwotą, za którą dostaniesz tylko chińczyki z najniższej półki. Poza tym nigdzie tak nie ma, że coś będzie szybkie i oszczędne, no chyba, że skuter elektryczny.

mintafon
    Użytkownik

Znalazłem nowego taniego rometa 727 premium. Polecacie?

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Reebok61
    Reebok61
    Użytkownik

Witam,
    Mam Ci do zaproponowania mój skuter. Jednoślad używany, ale dorzucam do niego prawie cały nowy silnik o zwiększonej pojemności 80ccm. Cenowo akurat. Teraz osiągi to niecałe 70km/h, licznikowe 80… A przy Twojej wadze to ponad 70 powinien polecieć, a jak wymienisz to co do niego dorzucam to będzie osiągał prędkość około 90 km/h, więc w tyle na pewno nie zostaniesz :p http://www.skuterowo.com/forums/topic/sprzedam-haotian-arrow-50-gratis-firmowy-kask-i-8-dodatkow

Haotian Arrow 50
    Silnik – 50QT-7B
    Przebieg – początek lipca – 3200km
    Przebieg – koniec sezonu 2012 – 6300km
    Zdjęcie profilowe matol1798
    matol1798
    Użytkownik

mintafon napisał:

Znalazłem nowego taniego rometa 727 premium. Polecacie?

To jest to samo co F16. Nie wiem co chcesz do jego awaryjności. Dziwne że jakoś nie słyszałem o poważniejszych awariach w tym skuterze. Jest tani i bardzo dobry jak na swoją cenę. O opinie na jego temat pytaj osoby które nim jeżdżą a nie tych co pomykają Kymco czy innym drogim sprzętem za ok 6000 zł. W tym budżecie polecam Ci Torosa , który , jak o niego zadbasz , odwdzięczy się bezawaryjnością i niskim spalaniem 🙂

Barton Fighter 50 2012 r.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Reebok61 napisał:

Witam,
    Mam Ci do zaproponowania mój skuter. Jednoślad używany, ale dorzucam do niego prawie cały nowy silnik o zwiększonej pojemności 80ccm. Cenowo akurat. Teraz osiągi to niecałe 70km/h, licznikowe 80… A przy Twojej wadze to ponad 70 powinien polecieć, a jak wymienisz to co do niego dorzucam to będzie osiągał prędkość około 90 km/h, więc w tyle na pewno nie zostaniesz :p http://www.skuterowo.com/forums/topic/sprzedam-haotian-arrow-50-gratis-firmowy-kask-i-8-dodatkow

Jak na „mało używany” to pokonałeś trochę tych kilometrów 🙂

Zdjęcie profilowe Michalk001
    Michalk001
    Użytkownik

Możesz zainteresować się Zipp Parco. Jest odrobinę droższy niż zakładasz ale zdecydowanie lepiej wygląda od Bassy czy F16. Pali niewiele i ma hamulec tarczowy z przodu.

Zipp Salmo: przebieg 57459km: sezon 2010 – 3321km, sezon 2011 – 6870km, sezon 2012 – 7467km, sezon 2013 – 8130km, sezon-2014 – 8840km, sezon 2015 – 6887km, sezon-2016 – 7081km. sezon 2017 – 3855km. sezon 2018 – 3991km. sezon 2019 – 1007km.
    Zdjęcie profilowe enter1978
    enter1978
    Użytkownik

Nowy skuter mruczy jak kotek, ten na filmie rzęzi raczej jak stary trup. Reebok61 Niedawno sprzedałem silnik który ogłaszałem tu na forum, nie pisałem że jest nowy bo miał 5tyś km, ktos osobiście po niego przyjechał masę kilometrów, uwierzył na słowo że jest w idealnym stanie i jego osiągi to masakra. Po jakimś czasie zadzwonił do mnie żeby podziękować za ten silnik, i że to co kupił przeszło jego oczekiwania. Jak myslisz? ktos kto kupi ten skuter od ciebie zadzwoni do ciebie za jakis czas żeby ci podziękować że sprzedałes mu idealny pojazd który przeszedł jego oczekiwania wobec tego skutera? Nie sądzę

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 34 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie