skuter do 10 tyś.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? skuter do 10 tyś.

Ten temat zawiera 34 odpowiedzi, ma 15 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 6 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 35 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe misiek1997
    misiek1997
    Użytkownik

Witam. Chciałbym poznać propozycje skutera 50 ccm do +/- 10 000 zł
    Skuter ma być nowy i tylko markowe, żadne chinole tylko yamaha, Honda coś takiego.
    Myślałem głębiej o modelu aerox r naked..

Zdjęcie profilowe monek100
    monek100
    Użytkownik

Peugeot Speedfight, Jetforce, Aprilia SR. Kieruj się raczej wyglądem bo silniki mają podobne. Ja osobiście też bym brał aerox

______________________________________________________________________________________
    Komar 2352 – 1979r
    Peugeot XR6 2007r
    Simson S51 – 1988r
    Zdjęcie profilowe matol1798
    matol1798
    Użytkownik

W Peugeoty bym się nie bawił. Są drogie a nie odbiegają jakością od reszty markowców. Nie myślałeś o czymś typu Yamaha TZR , Derbi GPR , Aprilia RS 50 ?

Barton Fighter 50 2012 r.

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!
    misiek1997
    Użytkownik

Myślałem nad yamahą tzr lecz śmiesznie by wyglądało jak bym jechał 45 km/h „ścigaczem”. Oglądałem jeszcze honde nsc50r.

Zdjęcie profilowe LukowskiChlopak
    LukowskiChlopak
    Użytkownik

nowy że nówka? Kup zeszłorocznego Neos’a (yamaha) koszt na oko z 6,000?
    4tys ci zostaną to powymieniasz części, wszystko i bedzie dobra maszynka 🙂 a jak uzywany to kup z 2005-2007roku yamaha tzr czy rs 🙂
    Bądz uzywanego roxa, bo nowy to koszt ponad 10tys jak sie nie myle..

Dla jednych Dawca dla innych Pasja!
    Czym jeżdżę? Yamaha aerox
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Chyba Ci sie we lbie poprzewracalo.. 10 tys za kosiarke? Rodzice sie zgodzili na to? za tyle hajsu wolalbym sobie kupic jakies autko..

Zdjęcie profilowe LukowskiChlopak
    LukowskiChlopak
    Użytkownik

lecz, lepiej byłoby kupić tzr używane a nie skuter 🙂 Albo poczekać zrobić prawko na 125 i kupić yzf 125. Takie są moje plany 😀

Dla jednych Dawca dla innych Pasja!
    Czym jeżdżę? Yamaha aerox
    misiek1997
    Użytkownik

Panie Romet4t7x7 szanuje pana opinię jednak że musi pan zwrócić uwagę że są osoby z większym budżetem. Za 10 tyś można mieć owszem auto ale chyba starego skorodowanego golfa 3, w którego wpakuje się więcej kasy za naprawe niż za sam pojazd.
    A teraz wracając do tematu.. bardziej odpowiadało by mi skuter niż ala „ścigacz”. A coś na temat Hondy nsc50r ?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Nie chcę ci narzucać swojego zdania ale ja na twoim miejscu zainwestowałbym w jakiś fajny, markowy motorower a nie skuter.
    Np yamaha tzr 50. Daje duuuużo więcej frajdy z jazdy niż np aerox.
    Kiedyś jeździłem chińskim skuterem a dziś zippem pro 50 z cylindrem 72.
    Mówię ci. Różnica jest nie do opisania. Niesamowita frajda z jazdy i
    ten lans na wygląd czegoś co nie przypomina zwykłej 50. Automat szybko się nudzi, a z takim budżetem to możesz zaszaleć.
    Radzę ci bież tzr a koledzy padną z wrażenia. Nie ma to jak podjechać czymś co wygląda jak ścigol pod szkołę.

Zdjęcie profilowe michaelo
    michaelo
    Użytkownik

Bierz nowego neosa mój na orginalnych czesciach + tłumnik leo vince touring leci 90/h

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 35 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie