Skuter dla świeżaka

Witam serdecznie,

na wstępie zaznacze, że nie znam się kompletnie na skuterach, a chciałbym sobię takowego sprawić, przeglądając internet napotkałem taki egzemplarz: https://allegro.pl/ogloszenie/skuter-zipp-tops-rs-2019-r-8202172916?utm_source=ceneo&utm_medium=ff&utm_campaign=feed&fbclid=IwAR1oLuahxlqox4cBkBEtGmc70uR943VtZ7_WRvRCe-rfS-IPMrn653_EoYo

Gdzieś wyczytałem, że skutery marki Zipp nie są złe, a jako, że ten jest nowy i w takiej cenie to pytanie do Was czy warto by było go zakupić?
Szukałem skuterów nowych do 3500zł ale większość z nich to marki chinskie (co nie jest oczywiście zaskoczeniem) poza paroma z Zipp, czy mógłby mi ktoś doradzić czy ten dany model w linku powyżej byłby dobrym zakupem?

zipp jest równie chiński

My też się nie znamy. :slight_smile: Weszły nowe normy, trochę elektroniki dodatkowej (bez interfejsu ku temu, sam nie podchodź do tego). A ^grajdół^ szeroki, bo ^przypinek^ dużo ku temu. Ogólnie, to jest to teraz… krew w piach. Serwisanty dedykowane, również się jeszcze edukują. Tymczasowo jakby z tym zbastuj. Eec, euro 4, blokada programowa ECU na te całe… 45 km/h. Lipa zatem. :wink: