Skuter dla kobiety (około 2000 zł)

Witam,
chcę kupić dla mojej mamy skuter. Prawka nie ma, na motorze nigdy nie jechała. Wykorzystywany będzie do jazdy na zakupy, ewentualnie do pracy.

Chciałbym wydać do 2000 zł, ale w razie potrzeby mogę trochę nagiąć ten budżet.

Możecie mi coś poradzić?

Mama na pewno będzie chciała jeździć?;)

Hmm, podaj może wzrost mamy, bo jeśli niska to tylko chyba małe modele.
W tej cenie:
Torosy:
-F16
-ElLoco
-Fresco (może coś więcej)
Routery:
-Bassa
-XS50

Więcej w tej cenie nie przychodzi mi do głowy.

Około 165 cm :)

Sprawdź peugeot ludix 2 trend. Mały, lekki (80kg), bez zbędnych plasticzków.

scierka2 napisał:

Sprawdź peugeot ludix 2 trend. Mały, lekki (80kg), bez zbędnych plasticzków.

Za 2k to dostanie tylko trupa...

Tylko chińczyk i to z dolnej półki na kołach 10" i z hamulcami bębnowymi. No chyba, że trafisz jakąś promocję na 12" z tarczą z przodu.

Kristop napisał:

scierka2 napisał:
Sprawdź peugeot ludix 2 trend. Mały, lekki (80kg), bez zbędnych plasticzków.

Za 2k to dostanie tylko trupa...

Wcale nie, za 2 tysiące kupi naprawdę dobrego ludixa, całkiem młodego.

Na przykład takie cudo? ;P

Pali, jeździ, młody, mały przebieg, OKAZJA!

A ja od siebie polecam Malaguti F10, mały, lekki skuter. Do 2000zł można kupić w dobrym stanie.

Damork napisał:

Na przykład takie cudo? ;P
Pali, jeździ, młody, mały przebieg, OKAZJA!

To mu się przyjrzyj jaki jest krzywy. Nie bez powodu te plastiki połamane. Super oferta :)

Słowo klucz na dziś "ironia".
Widziałem i że krzywy i że pordzewiały tak, że chyba minimum rok pod chmurką stał nie ruszany.
Żeby było śmieszniej wystawiający zmienił coś w aukcji, bo wcześniej było to jedyne co pod hasłem peugeot ludix 2 trend Allegro wyszukiwało, a teraz już nie. Przypomina oferty pewnego importera u którego wszystkie sprowadzone motocykle są do "lekkich poprawek lakierniczych" zdaje się i wszystkie mają poskręcane i pokrzywione lagi.

heeh.. zastanawiałem sie z czym mój junak 607 współdzieli tylne lampy. Nie pasowała z żadnego z popularnych chińczyków i japońców.
No i teraz wiem że ma takie same jak Sym Symphony SR50. Zresztą nie tylko to ewidentnie jest z jednej fabryki (tak jak dużo cześci Sym Fiddle II) chinolkowych cześci