skuter dla dziewczyny

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? skuter dla dziewczyny

Ten temat zawiera 48 odpowiedzi, ma 13 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 6 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 49 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe dakomi
    dakomi
    Użytkownik

Cześć. Rozważan zakup skutera, który ma służyć głównie jako środek transportu do pracy, chociaż nie wykluczam jakichś dalszych wycieczek. Skuter ma być nowy, lub prawie nowy i nie chiński o pojemności 50 ccm, najlepiej 2t. Budżet: około 5000 zł.
    Jestem dość wysoką dziewczyną i szukam raczej czegoś większego, strasznie nnie podobają mi się wąskie skutery, oraz stylizowane na super wsciekłe, żarówiasto zielone pseudo-sportowe maszyny, które ledwo pierdzą. Mój ideał to piaggio liberty, ale nowy niestety przekracza mój budżet. Macie jakieś pomysły?
    Z góry dziękuję za odpowiedzi.

milus
    Użytkownik

Mam od dwóch lat, nowe Benelli Pepe LX, też chciałem nowy do 5 tys. i od razu wpadł mi w oko.Duże koła, dobra jakość, kufer, i takie nowoczesne retro styl. polecam

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe dakomi
    dakomi
    Użytkownik

Ogłądałam, nie podoba mi się niestety.

Zdjęcie profilowe dakomi
    dakomi
    Użytkownik

Już prędzej Kymco Like, ale to też nie jest do końca to…

Zdjęcie profilowe adasiowwy
    adasiowwy
    Użytkownik

Kymco Vitality, Yamaha Neos, Piaggio Liberty, Piaggio zip, Honda Vision, Yamaha Jog, Peugeot Kissbee, coś w tym stylu. Ja proponuję Yamaha Neos 😉 Ja bym ci proponował 4t bo spala max 2-2,5l.

Lubię placki i zapach benzyny!!

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik

Polecam Kymco Vitality,razem z moją kobietą jeździmy na takich od 3 lat bezawaryjnie. Nowy około 5tyś. Niżej nasze zdjęcie właśnie przy tych skuterkach.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Kymco Like, nie Life, jest Vespopodobne. Kopią Liberty jest Keeway Goccia. Ewentualnie podobne jest jeszcze Kymco Agility City.

Zdjęcie profilowe dakomi
    dakomi
    Użytkownik

Dziękuję! 🙂
    lucek71 – najbardziej trafiłeś w mój gust, pewnie wybiorę pomiędzy tymi dwoma. Kymco znam, wiem że to dobre i raczej niezawodne skutery. Czy można to samo powiedzieć o Keeway? Nigdy nie miałam do czynienia z tymi skuterami.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Sam się zastanawiałem nad Goccią, podobają mi się takie skuterki. Co do marki Keeway to ma opinie najlepszego z chińskich producentów. Kymoc zaś pozycjonuje się wyżej, jednak część produkcji (budżetowe modele) również przenieśli do Chin. Ja używam Kymco Like oraz Vitality i muszę powiedzieć, że jakoś specjalnie mnie nie zawiodły, jestem zadowolony.

Zdjęcie profilowe dakomi
    dakomi
    Użytkownik

super, dziękuję za pomoc 🙂 Pooglądam sobie, poprzymierzam i na pewno wybiorę jeden z tych dwóch. Dużym plusem jest to, że obydwa są na 16-calowych kołach, jednak Keeway ma strasznie wąziutkie oponki. Czy to czuć podczas jazdy?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 49 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie