Skuter dla 15 latka! POMOCY

Witam wszystkich! W czerwcu zamierzam kupić skuter, budżet to ok. 3500-4000zł, interesują mnie tylko nowe skutery. Głownie będzie potrzebny do dojazdu do szkoły i przejażdżek z dziewczyną ^^ prosze o rozsądne propozycje!

Hmm... Jak większość młodych kierowców jednośladów ( w tym ja :P) na pierwszy ogień poleciłbym Zipp Quantum (2T, 4T wg Twojego upodobania).
Musisz napisać jaki mniej więcej Cię interesuje. Tak to szukać igły w stoku siana. Wklej jakiś link do tego, który Ci się podoba

Myślałem troche o Keeway Matrix i Romet 717 :)

Ogłądnij rometa 767 (super osiągi) albo rometa 727 Komfort (bardzo fajny wygląd). ;)

Jeżeli już celujesz w chińczyka to na twoim miejscy bym wybrał Rometa 717 2t w cieczy. Mżna wchaczyć na allegro za 4tysie z rocznika 2012(ewentualnie 2011). Posiadam ten model tyle że 4t chłodzony powietrzem, ale miałem okazje przejechać się cieczą i ma o niebo lepsze przyspieszenie od mojego i mojego kolegi Piaggio 2t. Co do awaryjności to narazie wszystko git. Przepaliła się mi tylko żarówka z przodu. NIe mogę za wiele napisać po przbieg wynosi zaledwie 4 tyś ;). Ogólnie polecam. Ja swojego kupilem z 3200zł. Mozesz jeszcze pomyśleć też o Kymco Agility 4t za około 4 tyś zł masz nówkę ;))))

A co myślicie o Junak 806?

Z wyglądu wygląda zajebiście. Podobno junaki z wykonania są dość dobre jak na chińczyki, ale o 806 co do awaryjności nic nie wiadomo( zbyt nowy). Jak bym miał wybierać miedzy 717 a 806 to bym raczej wybrał 806, ale to tylko ze wzgledu na opatrzenie sie mi mojego;D

Niewiele można ci o nim powiedzieć , bo jeszcze nikt go nie kupił. Wygląda nieźle , ale jak jeździ ? Jak na Junaka to cena jest wysoka. Za taką kasę kupiłbym coś markowego albo Rometa 717 chłodzonego cieczą :-)