Skuter dla 15 latka! POMOCY

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Skuter dla 15 latka! POMOCY

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe matol1798 matol1798 6 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe stobina
    stobina
    Użytkownik

Witam wszystkich! W czerwcu zamierzam kupić skuter, budżet to ok. 3500-4000zł, interesują mnie tylko nowe skutery. Głownie będzie potrzebny do dojazdu do szkoły i przejażdżek z dziewczyną ^^ prosze o rozsądne propozycje!

stobina
    Zdjęcie profilowe Kail
    Kail
    Użytkownik

Hmm… Jak większość młodych kierowców jednośladów ( w tym ja :P) na pierwszy ogień poleciłbym Zipp Quantum (2T, 4T wg Twojego upodobania).
    Musisz napisać jaki mniej więcej Cię interesuje. Tak to szukać igły w stoku siana. Wklej jakiś link do tego, który Ci się podoba

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    stobina
    Użytkownik

Myślałem troche o Keeway Matrix i Romet 717 🙂

stobina
    Zdjęcie profilowe oloj
    oloj
    Użytkownik

Ogłądnij rometa 767 (super osiągi) albo rometa 727 Komfort (bardzo fajny wygląd). 😉

Zdjęcie profilowe Magilla
    Magilla
    Użytkownik

Jeżeli już celujesz w chińczyka to na twoim miejscy bym wybrał Rometa 717 2t w cieczy. Mżna wchaczyć na allegro za 4tysie z rocznika 2012(ewentualnie 2011). Posiadam ten model tyle że 4t chłodzony powietrzem, ale miałem okazje przejechać się cieczą i ma o niebo lepsze przyspieszenie od mojego i mojego kolegi Piaggio 2t. Co do awaryjności to narazie wszystko git. Przepaliła się mi tylko żarówka z przodu. NIe mogę za wiele napisać po przbieg wynosi zaledwie 4 tyś ;). Ogólnie polecam. Ja swojego kupilem z 3200zł. Mozesz jeszcze pomyśleć też o Kymco Agility 4t za około 4 tyś zł masz nówkę ;))))

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    stobina
    Użytkownik

A co myślicie o Junak 806?

stobina
    Zdjęcie profilowe Magilla
    Magilla
    Użytkownik

Z wyglądu wygląda zajebiście. Podobno junaki z wykonania są dość dobre jak na chińczyki, ale o 806 co do awaryjności nic nie wiadomo( zbyt nowy). Jak bym miał wybierać miedzy 717 a 806 to bym raczej wybrał 806, ale to tylko ze wzgledu na opatrzenie sie mi mojego;D

Zdjęcie profilowe matol1798
    matol1798
    Użytkownik

Niewiele można ci o nim powiedzieć , bo jeszcze nikt go nie kupił. Wygląda nieźle , ale jak jeździ ? Jak na Junaka to cena jest wysoka. Za taką kasę kupiłbym coś markowego albo Rometa 717 chłodzonego cieczą 🙂

Barton Fighter 50 2012 r.
Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie