Skuter dla 14 latka

Witam ;D Mam 14 lat i niedawno zdałem na kartę motorowerową. jaki polecilibyście mi skuter do ok.4-5 tys? Zależy mi na sportowym wyglądzie i może na chłodzeniu cieczą. Z góry dziękuję ;)

za 4 moglbys kupic rometa 717,jest chlodzony ciecza I podobno leci 90 czyli prawidlowe 80 a za 1000zl ktore ci zostanie kupic dobry kask z otwierana szczenka np.LS2 rekawiczki I kurtke fajna,olej to że moga sie smiac ze masz kurtke na "pizdzik" bo bezpieczenstwo jest najwazniejsze!

Polecacie mu kupować za 4 tysiące chinola? Haha
Mając budżet powyżej 4 tys. kupiłbym na twoim miejscu nową yamahe aerox

jak Ty kupisz nowa Yamahe aerox za 4 Tys to gratuluje hahah a tak sobie kupi chinczyka nowego I jak sobie poszanuje tak bd mial

Uważam, że chińczyka można kupować tak do 3 tys. bo powyżej tej kwoty można dostać coś nie chińskiego nowego z salonu, np. z wyprzedaży rocznika 2010.

za 5 Tys moglbys kupic nowego KYMCO AGILITY NAKED z 2012r jak wskoczy 2013r nie ma chlodzenia ciecza ale kymco to kymco cena=jakosc

sym jet sport,derbi gp1 - najlepsze skutery

kuba385 fajnie się odkopuje stare tematy z przed miesięcy? :)

jak nie ma nowych to tak

Bo kuba385 musi się wszystkim pochwalić swoim motorkiem :-) Jego skuter jest najlepszy na świecie, pozostałe, to badziewia :-)

ja tylko proponuje a się nie chwale, a to jest różnica

do 5k to kupisz Kymco NEXXON 50 4T,AGILITY 50 4T i AGILITY 50 2T(www.kymco.pl) i z 2010 na alegro kupisz nowe Kymco Super 8 2t,Agility 2t,Vitality.

benekpe napisał:

Bo kuba385 musi się wszystkim pochwalić swoim motorkiem :-) Jego skuter jest najlepszy na świecie, pozostałe, to badziewia :-)

hahaha dokładnie :D i pewnie przejechał nim już bezawaryjnie ponad 1000 km :)

kuba385 napisał:

hahahahahahah bardzo śmieszne pokaż swoje chińskie gówno
a co do tego przebiegu to mało jezdziłem jak nie wiesz to nie pisz

koles, weź wyjdz.

DooOminO napisał:

kuba385 napisał:
hahahahahahah bardzo śmieszne pokaż swoje chińskie gówno
a co do tego przebiegu to mało jezdziłem jak nie wiesz to nie pisz

koles, weź wyjdz.

Domino nie napędzaj sytuacji, nie odpowiadajmy mu najlepiej bo on właśnie na to liczy. Przyjdzie moderator i zrobi z dzieciakiem porządek :)

Kuba385 chciałbym zobaczyć twoją minę jak Ci się to gówno rozwali ;)

Ja na poczatek poleciłbym ci Yamahe aerox , suzuki katane lub piaggio nrg :)