Skuter czy motorower 125?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Skuter czy motorower 125?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Radosław Skorowski 5 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #191893 Odpowiedź

Radosław Skorowski
    Użytkownik

Witam.

Możliwe, że jest już jakiś temat, w którym doradzacie co należy wybrać. Piszę ponieważ podam troszeczkę bardziej spersonalizowane dane.

1. Zacznę od tego, że posiadam jedynie prawo jazdy kat. B od 10 lat. Kiedyś jeździłem jakimś tam chińskim skuterkiem 50ccm.
    2. Na wydanie mam około 5000 pln
    3. Mam 185 cm wzrostu i 88kg wagi.
    4. Będę czasami miał pasażera o wzroście 170 cm i wadze 60kg.
    5. Mieszkam w Warszawie i potrzebuje jednoślada, którym będę mógł pojeździć w mieście i czasami wyjechać poza miasto.
    6. Raczej nowe sztuki.

Macie może coś do polecenia?

#191894 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

5000 pln i duży skuter to tylko chińczyk. ew jakieś kymco ale nie bedzie duże

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #191895 Odpowiedź

Radosław Skorowski
    Użytkownik

Rozumiem, że motorower też nie wchodzi w rachubę?

#191897 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe screwer
    screwer
    Użytkownik

Wybieraj między używanymi: Yamahą Majesty lub Burgmanem. Ewentualnie nie baw się w loterię, dołóż 1500 zł i kup sobie Agility City 125. Z racji tego, że pracuję w Kymco mogę zostać posądzony o stronniczość, sądzę jednak, że wiele osób zgodzi się ze mną, że warto wykonać taki krok.

Serwis MOTOR-LAND, tel. 669 451 901, GG: 46852123
    Warszawa ul. Wał Miedzeszyński 262. serwis@motor-land.com.pl
    #191898 Odpowiedź

Radosław Skorowski
    Użytkownik

Przez najbliższy okres nie bedę miał dodatkowego 1500 zł.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: Skuter czy motorower 125?
Informacje o Tobie: