Skuter ciężko pali na rozrusznik. Pomocy !

Tak jak w temacie. Podładowałem aku, dawałem mu mniej i więcej paliwa i dalej to samo. Kreci kreci i nie moze zagadac tak ladnie. Na kopa pali prawie od razu. Dodaje filmik. Na koncu jak zapalil ze startera to mial bardzo niskie obroty a zaraz po zakonczeniu filmu zgasl. Jak pale na kopa to normalnie. Jaka moze byc przyczyna? Tu link do filmu :
http://www.youtube.com/watch?v=N4nxH-79LkU&feature=youtu.be

akumulator ma siłe i kręci. Problem leży w bendixie, który pewnie się nie wysuwa. A zgasł to pewnie dla tego, że ma za dużo/mało paliwa w mieszance.

co to jest ten bendix i na czym on polega? A myśle że zgasł bo miał niskie obroty wtedy ledwo 1k.

otwórz pokrywę przekładni i będzie włożony tam rozrusznik w silniczek. Silniczek kręci w bendix, który się wysuwa i wchodzi w przeciw talerz, obracając go. Możliwe, że bendix nie wysuwa się, i trzeba go wymienić. Koszt około 10 zł.

ok dzieki moze jutro zobacze. przed chwila bylem sprobowac odpalic skuter i to samo, ale sie wystraszylem bo odpalalem na kopa u nagle taki huk ze masakra. chyba strzelil z tlumika. pietwszy raz mam cos takiego w skucie