Skuter chiński- rozrusznik?

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #613984
  HappyS
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Witam. Posiadam skutera i gdy chce odpalic go z rozrusznika na zimno to nie pali, a gdy odpale go z kopki i pochodzi troche to bez problemu pali z rozrusznika. Wiecie jaki moze byc problem?? Pozdrawiam.

  #613985
  Darek73
  Użytkownik
  • Postów: 11

  albo slaba bateria lub ssanie niedziala

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #613986
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 967

  Posiadasz SKUTER a nie skutera. Skutera to możesz nie posiadać.
  Nie odpalasz z kopki tylko z kopniaka.
  Natomiast sama istota twego problemu to może być źle działający lub źle wyregulowany gaźnik, źle wyregulowane zawory, uszkodzony zawór membranowy lub zdychający cylinder, słabnący rozrusznik, marny akumulator, zawalone filtry..itd. Ciepły silnik na ogół odpala łatwiej natomiast wszelkie niedomagania wychodzą własnie przy zimnym starcie
  I nawet pojazd firmy ^chiński skuter^ ma kilka odmian silnikowych (są 2T i 4T, pionowe, poziome..itd) wiec ciężko ci sensowniej doradzić przy ilości informacji jakiej udzielasz.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button