skuter boatian (chinski)

Witam wymieniłem cylinder,tłok(80cm)- nowy jakiś chiński za 100 zl z allegro)wsadziłem używaną głowice od kolegi (80cm) .Wszystko złożyłem założyłem tłok wszystko wysmarowałem olejem(cylinder i tłok)następnie założyłem uszczelke na karter i wsunąłem cylinder.Po czym znowu uszczelke i głowice.Nastepnie założyłem klawiature wszystko mocno skręciłem ustawiłem zawory skuter dalej nie odpala.Nie mam już siły do niego chyba oddam do mechanika chyba ,że wy pomożecie (: .Kopie w kopniak nic zero reakcji wiem ,że coś jest źle tylko co ?.tego samego dnia wymieniłem jeszcze iskrowik na nowy nie wiem czy to ma znaczenie ale pewnie tak natomiast sprawdzałem 3 razy iskrownik podpięty włożony dobrze.Gdy krece rozrusznikiem słychać jakby raz kręcił wolniej raz szybciej.kopniaka mam słabego czasem nie odbija natomiast przed wyminą części odpalał mi na nim bez problemu tak samo z rozrusznika.Wiem ,że sie rozpisałem ale szukam pomocy.

A ta gl;owica od kolegi to na pewno dobra byla

NIe wiem ,szczerze ale zakładałem też tą starą i nic dalej nie odpala

to gdzieś popełniłes błąd przy składaniu skoro palił przed bo iskre ma,paliwo dostaje [świeca mokra?],rozrząd prwidłowo ustawiony/

rozrząd dobrze ustawiony 2 dziurki po bokach jedna na środku równo z karterem.Swieca jakby sucha jest tak mi sie wydaje to znaczy ,że paliwa nie dostaje ?

tak,podlej i zobacz czy załapie bo iskra jest?

własnie sprawdzałem iskre włozyłęm świece do fajki dodknełem rame i jest iskra tylko tak jakby słaba iskrzy tylko słabo nie wiem tak powino byc czy nie ? a jesli chodzi o to ,żebym podlał to mam podlac paliwo do glowicy tam na to wejscie do swiecy ?Czy poprostu do wezyka idącego do gaznika czy może porostu do baku sory średnio sie na tym znam (:

podlać tam gdzie świeca strzykawką do dziurki:D a iskra ma być mocna,coś żeś pan popie......

kurde nie wiem,a przez co może być słaba iskra ?

cewke zapłonową, świece ?

psiknij w dolot/filtr samostartem i zobacz czy zagada. Ale skoro świeca jest sucha a nie zalana mimo kręcenia i kopania to jest brak paliwa.
Słabe/uszkodzone/luzem podciśnienie do kranika, walnięty zawór w gaźniku.. itd albo brak/zatkane odpowietrzania w zbiorniku i paliwo nie chce lecieć.

dzieki sprawdze to

Samostartu niestety nie mam musial bym kupić l.Nalalem paliwa pod swiece dalej nie odpala /:

Mooże być to przez zawory ? Może nie dokladnie wyregulowałem ?

Moze, moga też sie zamieszać