SKUTER 80 nie odpala po czyszczeniu gaznika

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #723570
    Adi
    Uczestnik
    • 10
    • 29Postów:

    Witam, ostatnio zauważyłem ze mój skuter ma lekkiego muła i ciągle gaśnie jak puszcze gaz po nagrzaniu. Dzisiaj wyczyściłem gaźnik było sporo syfu ustawiłem iglice na sam dół i dysze zakrecałem do końca, przeczysciłem filtr powietrza i wszystko podłączyłem i własnie skuter niestety nie chce odpalić ani na kopa ani na rozrusznik. Nie znam się za bardzo na skuterach, a nie wiem czy możlwie jest to że problemem jest własnie ta dokrecona na maksa dysza czy po prostu powinienem ją jakoś poluzować. Wiem ze te dysze sie reguluje ale kiedyś mi znajomy mówił ze na początek dokreca sie na maksa i po odpaleniu się dopiero reguluje. POMOCY

    #723572
    Szumek811
    Uczestnik
    • 19
    • 1 097Postów:

    Co się dyszą reguluje ? Dyszę przykręcasz i ma być przykręcona. Dlaczego opuściłeś iglicę przy cylindrze 72ccm ?

    #723573
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    nie znam sie na skuterach ale rozłoże gaźnik i zaczne w nim dłubac nie wiedząc co robie. No to zrobiłes. Szukaj kogos kto ogarnia temat regulacji gaźnika

    #723574
    Adi
    Uczestnik
    • 10
    • 29Postów:

    Coś tam kolega mi napisał próbował mnie nakierować i koniec z koncow skuter jezdzi normalnie i robiłem tak jak mi kazał to świeca ma taki jakby brązowo jasny kolor to dobrze ? Szumek, a w którym miejscu ma być ta iglica jak jest 72cc cylinder ?

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button