Dekiel zaworów blokuje zawory - skuter 80 4t

Tagi: 

• This topic has 3 odpowiedzi, 2 głosy, and was last updated 5 months temu by Adi.
Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Adi
    Uczestnik

Witam, mam pytanie, dlaczego gdy dokręcam mocno pokrywe głowicy zakrywającą zawory (te 4 sruby) to skuter nie chce odpalić i jakby slychać lekki stukot gdy silnik jest włączony i dokręce tę pokrywę to skuter gaśnie i już nie odpali, czy to jest tak, że ta pokrywa może uwierać o zawory podczas gdy jest za mocno dokręcona ? Jak tak to co polecacie mi zrobić bo znowu jak niedokręce w miare normalnie tej pokrywy to widać jak przez szczeliny wycieka olej.

Adi
    Uczestnik

Wystarczy poluzować jedną srubkę od tej pokrywy głowicy i skuter zaczyna normalnie odpalać

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Nortos
    Uczestnik

zła pokrywa/klawiatura zaworów? dziwny problem trochę.

Adi
    Uczestnik

własnie jest to bardzo dziwna sprawa, gdy tylko lekko odkrece jedną srubkę, żeby była w miare luźna i naciskam starter to skuter odpala w sekunde. A gdy dokrece to przez chwile jest takie dziwne klekotanie i skuter gaśnie i już nie odpali. Nie wydaje mi się żeby pokrywa się stykała z zaworami, bo to raczej nie możliwe, bo jest dużo wolnego miejsca pomiędzy tą pokrywą a zaworami

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button