Skuter 50 ccm 2t Problem z napędem

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #686349 Reply
  Osaa
  Uczestnik
  • Postów: 2

  Witam, mam problem ze skuterem keeway ry6 50 ccm 2t, ostatnio przeszedł remont, jednak przed remontem jak i po remoncie ma taki problem że, na zimnym silniku jeszcze jako tako ma moc, jednak po chwili bardzo ona opada. Pod górkę prędkość przy wadze kierowcy 70 kilo wynosi 20 km/h. Na prostej ze świateł wyprzedzają mnie skutery 4t załadowane w 2 osoby. Nie chce żeby to był jakiś demon prędkość tylko żeby normalnie jechał. Dodam jeszcze, że po dodaniu gazu na zagrzanym już silniku zaczyna jechać po 3-4 sekundach. Zdjąłem pokrywę napędu i niepokoją mnie trzy rzeczy. Pierwsza to smród takiej jakby spalenizny, przegrzania nw. Druga to nalot w kolorze takim tofii, kawowym. I trzecia to Napięcie paska który ma bardzo dużą rozbierzność. W linku załączam zdjęcia tego https://imgur.com/a/ZkMSWSs
  Co powinienem wymienić i dlaczego tak się stało?

  #686365 Reply
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 050

  no pasek to masz mega za długi. skąd go brałeś?
  inna sprawa to jakość regulacji gaźnika, kolor świecy i czego ten „remont” dotyczył i kto go jak dobrze zrobił.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #686408 Reply
  Osaa
  Uczestnik
  • Postów: 2

  Pasek już był jak kupowałem skuter, wtedy niby był nowy to nie zaglądałem tam. Do wymiany sam pasek czy wariator też? I skąd ten nalot. Kolor świecy jest prawidłowy. A jaka powinna być dysza przy zwykłej 50cmm ?

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Skuter 50 ccm 2t Problem z napędem
Twoje informacje:
Back to top button