Skuter 50 cc (72cc) 4T. Prądnica

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Skuter 50 cc (72cc) 4T. Prądnica

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe XeoYamura XeoYamura 3 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe XeoYamura
    XeoYamura
    Użytkownik

Witam mam do was bardzo ważne pytanie. Mój skuter, konkretnie Barton Huragan zaczął gasnąć jak nim wyhamowywuje i stracił na obrotach. Oddany został na gwarancji i mechanik powiedział mi, że to na 99% prądnica bo coś tam sprawdzali. Moje pytanie jest następujące, czy w ogóle jest taka możliwość aby to było spowodowane prądnicą, czy raczej gościu robi mnie w balona bo się na tym nie znam ?

Skuterek stoi już dwa tygodnie na warsztacie a przejechane ma dopiero 1500 km.

• Ten temat został zmodyfikowany3 miesiące, 2 tygodnie temu przezZdjęcie profilowe XeoYamura XeoYamura.
    Dg
    • Ten temat został zmodyfikowany3 miesiące, 2 tygodnie temu przezZdjęcie profilowe XeoYamura XeoYamura.
    Zdjęcie profilowe Kiler
    Kiler
    Użytkownik

Jeśli nie chce Ci się latać po warsztatach to wymień to sam.Taka prądnica kosztuje +/- 60zł.A do podłączenia ma zazwyczaj 4 kabelki.A przyczyn co do opisanego zjawiska może być wiele więc trzeba sprawdzać po kolei.

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież
    XeoYamura
    Użytkownik

Jest na gwarancji także nic nie płace, a troche mnie to dziwi, że takie rzeczy od prądnicy zależą.

Dg
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

silnik to zestaw naczyń połączonych. pradnica generuje zwarcie to siada zapłon, coś innego generuje zwarcie albo przeciaża instalacje to przeciąża prądnice, jak silnik nie ma mocy to nie ma siły walczyć z tworzeniem prądu..itd

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    XeoYamura
    Użytkownik

Spoko i tak będe musiał teraz poczekać aż części dotrą, czyli ze 3 dni jeszcze. Już wtryski zostały wymienione i jakis czujnik. Więcej chińczyka nie kupie. Dzięki za odpowiedź.

Dg

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie