Skuter 50 cc (72cc) 4T. Prądnica

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #665040 Reply
    XeoYamura
    Uczestnik

Witam mam do was bardzo ważne pytanie. Mój skuter, konkretnie Barton Huragan zaczął gasnąć jak nim wyhamowywuje i stracił na obrotach. Oddany został na gwarancji i mechanik powiedział mi, że to na 99% prądnica bo coś tam sprawdzali. Moje pytanie jest następujące, czy w ogóle jest taka możliwość aby to było spowodowane prądnicą, czy raczej gościu robi mnie w balona bo się na tym nie znam ?

Skuterek stoi już dwa tygodnie na warsztacie a przejechane ma dopiero 1500 km.

#665049 Reply
    Kiler
    Uczestnik

Jeśli nie chce Ci się latać po warsztatach to wymień to sam.Taka prądnica kosztuje +/- 60zł.A do podłączenia ma zazwyczaj 4 kabelki.A przyczyn co do opisanego zjawiska może być wiele więc trzeba sprawdzać po kolei.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#665051 Reply
    XeoYamura
    Uczestnik

Jest na gwarancji także nic nie płace, a troche mnie to dziwi, że takie rzeczy od prądnicy zależą.

#665053 Reply
    Wombat
    Moderator

silnik to zestaw naczyń połączonych. pradnica generuje zwarcie to siada zapłon, coś innego generuje zwarcie albo przeciaża instalacje to przeciąża prądnice, jak silnik nie ma mocy to nie ma siły walczyć z tworzeniem prądu..itd

#665106 Reply
    XeoYamura
    Uczestnik

Spoko i tak będe musiał teraz poczekać aż części dotrą, czyli ze 3 dni jeszcze. Już wtryski zostały wymienione i jakis czujnik. Więcej chińczyka nie kupie. Dzięki za odpowiedź.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Skuter 50 cc (72cc) 4T. Prądnica
Twoje informacje:

Back to top button