Skuter 4t zamula do 10-15km/h

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Skuter 4t zamula do 10-15km/h

Tagi: ,

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe J23 J23 6 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe stunt4ever
    stunt4ever
    Użytkownik

Witam, mam problem gdy stoje na swiatłach i chce ruszyc daje manetke na full i tak jakby zamulał, nie miał siły ruszyc ale gdy juz tak rusze i od 10-15km/h jest juz wszystko ok dostaje kopa i ladnie rusza co moze byc przyczyna ?

Zdjęcie profilowe pEuGeOcIK
    pEuGeOcIK
    Użytkownik

przyczyna to to ze 4t hahaha

Chińskie to tylko zupki!!!!!!

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    stunt4ever
    Użytkownik

hehehe tez cie kocham <3

Zdjęcie profilowe Drakon
    Drakon
    Użytkownik

Witam, może przeczyść gaźnik jeśli jeszcze tego nie robiłeś, no i oczywiście zaworki, jak to nie pomoże będziemy myśleć dalej.

Zdjęcie profilowe hades1988
    hades1988
    Użytkownik

Moze z poczatku dostaje za duzo paliwa i go przymula, musisz pokombinowac z gaznikiem, ja mam na niecale 2,5 obrotu ustawione i nawet ladnie sie zbiera jak na 4t, tylko ze ja mam 60ccm, Jesli silnik na dotarciu to tez nie oczekuj cudow od razu.

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
    Zdjęcie profilowe Drakon
    Drakon
    Użytkownik

Hades1988@ Sprawdzałeś kolor osadu na świecy ? Bo jeśli masz tylko o 2,5 obrotu wykręconą śrubę od regulacji mieszanki paliwowo-powietrznej to nie uwierzę, że masz dobrze wyregulowany gaźnik. ; )

Zdjęcie profilowe hades1988
    hades1988
    Użytkownik

Raczej jest dobrze wyregulowany, swieca no prawie kawa z mlekiem, wiem, ze powinienem na troche wiecej mu dac chociaz 3. Ale jak tylko siegam pamiecia tak ustawilem i jest oki.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

stunt4ever zamula Ci bo wyjąłeś zwężkę z filtra powietrza przez co dostaje za dużo powietrza. Włóż ją z powrotem.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Co do regulacji, to mi bardzo dużo palił mój F16 to zmieniłem dyszę z 85 na 80, i śrubka od regulacji mieszanki jest wykręcona o 1,75 obrotu.

stunt4ever
    Użytkownik

mam stozka ;p

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie