Skuter 4t – wysokie obroty

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Skuter 4t – wysokie obroty

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Michas322
    Michas322
    Użytkownik

Witam, mam taki problem ze swoim chińskim 4t, pewnego dnia gdy jechalem cos strzeliło i olej ciekł pokrywą od tej strony gdzie jest pasek, po zdjęciu obudowy i wariatora okazało się, że wypadł simering uszczelniający, po założeniu nowego simeringu i złożeniu wariatora, oraz pokrywy, gdy jadę ma wysokie obroty tak jak by się pasek ślizgał i się wolno rozpędza, a gdy puszczam gaz to obroty spadają bardzo powoli, przed zalożeniem paska odtłuszczałem go benzyną. Nie wiem czy jest to wina paska, czy może coś innego jeszcze się uszkodziło.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

i co 20 sekund bedziesz zakładał taki wątek ?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Michas322
    Użytkownik

Wombat napisał:

i co 20 sekund bedziesz zakładał taki wątek ?

Jestem nowy na forum i nie chcący mi sie 2 razy klikneło 🙂

Michas322
    Użytkownik

Czytałem teraz o wariatorze i okazało się, że może źle poukładałem rolki wariatora, bo mi wypadły przy rozbieraniu.

PS. Jak je odpowiednio powkładać ?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

rolek raczej nie da się powsadzać źle. są (powinny być) identyczne wagowo i układasz je identycznie tak jak pasują.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie