Skuter 4T strzela w gażnik i cofa sie paliwo?

Tagi: 

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    kamil2000
    Uczestnik

Siema mam taki problem ostatnio wymieniłem tłok i pierścionki w skuterze 4T 138qma/qmb. Docierałem zawory i wymieniłem uszczelniacze, po złożeniu wszystkiego nie moge odpalić skutera, ponieważ strzela w gażnik i z dolotu leci paliwo. Skuter nawet nie łapie i strzela. czyściłem gażnik ale nic nie pomogło, próbóje go odpalić bez filta powietrza czy to może być przyczyną? Sprawdzałem czy rozrząd jest dobrze ale jest, nawet dawałem jeden ząbek do przodu lub jeden do tyłu ale nic z tego. Prosze o pomoc bo już mi sie pomysły skończyły.

Wombat
    Moderator

może masz ten rozrząd o 180 stopni obrócony? wtedy wygląda tak samo tylko jest w złym cyklu pracy

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

kamil2000
    Uczestnik

Odwracałem i nic to nie dawało

Wombat
    Moderator

to może załóż ten filtr i testuj. bo jego brak może duże zamieszanie wprowadzać

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button