Skuter 4t stracił na mocy

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Tytan12
    Uczestnik

Witam. Posiadam chiński skuter 4t ostatnio stracił on na mocy. Gdy go odpalam po nocy i daję gazu on gaśnie muszę dawać i puszczać gaz żeby go rozgrzać tak z 3 minuty. Gaźnik wyczyszczony, wyregulowany. Filtr powietrza zmieniłem kompresja jest oleju nie pobiera jeździ 7km/h wolniej mam przejechane 6700 w wakacje były wymieniane pierścienie i uszczelniacze zaworowe co może być nie tak? Proszę o odpowiedź Dodam że strzela a tłumika bo nie ma chyba uszczelki między tłumikiem a silnikiem ponieważ zgubiłem

Wombat
    Moderator

zmierz tą kompresje

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Tytan12
    Uczestnik

10,5 bara

Wombat
    Moderator

no to klasyka – ssanie, zawory, podciśnienia, szczelnośc dolotu, drożnośc wydechu, świeca, kabel WN…itd

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button