skuter 4t sam jedzie

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning skuter 4t sam jedzie

Tagi: , ,

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Panuss Panuss 1 miesięcy, 1 tygodni temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Lajtowyyy
    Lajtowyyy
    Użytkownik

Witam mam skuter zipp Steed 80ccm, po zimie wymienilem wariator,cewke zaplonowa,sprzeglo + czyszczenie gaznika. Wlasnie dzisiaj go odpalilem + oczywiscie zrobilem wyszystko co po zimie sie robi. mam z nim problem nie za bardzo wiem czego to wina, dlatego porsze o wasza pomoc. MIanowicie mam problem z gazem, gdy przekrece lekko manetke on zaczyna ciagnac do przodu i tak jakby dostaje sam obrotow,manetke dawno puszczam a on nadal ciagnie obroty + gdy stoje tez sam ciagnie do przodu(wolniutko) nie zawsze ale ciagnie. musze to naprawic bo nie chce na trasie komus wjechac w dupe albo kogos przejechac wiec pomozcie plox! ;d

Zdjęcie profilowe Kiler
    Kiler
    Użytkownik

Może po prostu potrzeba wyregulować obroty albo linka jest za mocno podciągnięta.Regulacja

Zdjęcie profilowe Lajtowyyy
    Lajtowyyy
    Użytkownik

No mam w planach jutro wziac sie za regulacje i zobaczymy ale jak by ktos jeszcze mial jakis pomysl czego to moze byc wina to piszcie. Dzieki

Czytaj
    REKLAMA

Wybierasz stylowe dwa koła czy mocarne trzy? Peugeot Django 125 i Metropolis 400 na prawo jazdy B!

Dzięki Peugeot możesz się wyróżnić. Wybierz Peugeot Django 125 lub trójkołowy skuter Metropolis 400. Do prowadzenia obu wystarcza jedynie prawo jazdy kategorii B.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to wszystko zalezy czy masz za duże niskie obroty czy też masz tak miekkie sprezynki sprzęgła że już na wolnych zaczyna łapać

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe Panuss
    Panuss
    Użytkownik

Sprubuj zmniejszyc mu obroty srubka od wolnych obrotow i wyreguluj gaznik

Jaa
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie