Skuter 4t router bassa niechce odpalić

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne chińskie skutery Skuter 4t router bassa niechce odpalić

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Kacek 3 dni, 16 godzin temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Mateusz
    Użytkownik

Witam ROUTER BASSA 4T 2010R
    Ostatnio jechał skuterem wjechałem nim w dziurę na drodze.Po przyjechaniu do domu zgasiłem go na chwilę gdy chciałem go zapalić miał problem odpalił za 8 kopnięciem normalnie palił za 1 przejechał sie kawałek wszystko chodziło bez zarzutów gdy go zgasiłem i wystygł silnik skuter nie odpala,co mu dolega?

• Ten temat został zmodyfikowany2 miesiące temu przez Mateusz.
    • Ten temat został zmodyfikowany2 miesiące temu przez Mateusz.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Zapewne dolegają mu skutki wstrząsu.
    ponieważ po wpadnięciu w dziure jechał normalnie (a przynajmniej nie piszesz że jest inaczej) to bym obstawiał że popsuło sie coś co ma wpływ głównie na odpalenie – np instalacja ssania.
    Ale równie dobrze to mógł się rozszczelnić dolot, poluzowały sie kable i fajka na świecy lub module, cewce, mogło sie poluzować podciśnienie do kranika, mógł sie poluzowac któryś z kabelków masy.
    To takie najprostsze skutki. Są i takie mniej proste ale najpierw posprawdzaj podstawowe rzeczy.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Kacek
    Użytkownik

i jak działa? bo chciałbym się dowiedzieć co było nie tak.

Mój sprzęt: CPI JP 50

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj na nowo motocykle 125 FB Mondial

Poznaj FB Mondial HPS 125. Najbardziej stylowy motocykl na prawo jazdy B.Niezwykła dbałość o detale oraz ergonomiczna pozycję jazdy sprawiają, że jazda jest przyjemnością i sprawia, że każdy może dosięgnąć marzeń. To motocykl, wykonany w duchu klasyki, który zapewnia najwyższe bezpieczeństwo, a dzięki zaawansowanej technologii jest niezawodny.
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie