Skuter 4t router bassa niechce odpalić

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #658941
  Mateusz
  Uczestnik
  • Postów: 1

  Witam ROUTER BASSA 4T 2010R
  Ostatnio jechał skuterem wjechałem nim w dziurę na drodze.Po przyjechaniu do domu zgasiłem go na chwilę gdy chciałem go zapalić miał problem odpalił za 8 kopnięciem normalnie palił za 1 przejechał sie kawałek wszystko chodziło bez zarzutów gdy go zgasiłem i wystygł silnik skuter nie odpala,co mu dolega?

  #658943
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 975

  Zapewne dolegają mu skutki wstrząsu.
  ponieważ po wpadnięciu w dziure jechał normalnie (a przynajmniej nie piszesz że jest inaczej) to bym obstawiał że popsuło sie coś co ma wpływ głównie na odpalenie – np instalacja ssania.
  Ale równie dobrze to mógł się rozszczelnić dolot, poluzowały sie kable i fajka na świecy lub module, cewce, mogło sie poluzować podciśnienie do kranika, mógł sie poluzowac któryś z kabelków masy.
  To takie najprostsze skutki. Są i takie mniej proste ale najpierw posprawdzaj podstawowe rzeczy.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #662865
  Kacper
  Uczestnik
  • Postów: 39

  i jak działa? bo chciałbym się dowiedzieć co było nie tak.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button