Skuter 4T - Nie odpala po zmianie tłoka

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #722712 Reply
    ZenG
    Uczestnik

Witam, wymieniłem tłok i skuter nie chce wgl odpalić. Co może być nie tak?

#722715 Reply
    Wombat
    Moderator

kompresja może być nie tak (źle dobrany tłok)
    twoja robota może być nie tak (zły montaż, niechlujny montaż, przestawiony rozrząd, ruszyłeś coś przy okazji obok)..
    oraz masa innych przyczyn które całkiem przypadkiem złożyły sie w czasie razem z wymianą tłoka

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#722726 Reply
    Szumek811
    Uczestnik

Od początku, czy tłok dopasowany jest do głowicy (wklęsły czy wypukły, jaki był poprzedni tłok) Źle złożony rozrząd, może być na literce T ale nie w tej fazie co powinien (faza współotwarcia zaworów…a nie jest to faza spalania) I na koniec rodzynek, regulacja luzu zaworowego bo z czasem uszczelka siada i zawory trzeba skorygować, teraz założyłeś nową (taką mam nadzieję) i luz się skasował, zawory się nie domykają i nie odpali

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Skuter 4T - Nie odpala po zmianie tłoka
Twoje informacje:

Back to top button