Skuter 4t nie chce wejść na wysokie obroty

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Skuter 4t nie chce wejść na wysokie obroty

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe ChackMan ChackMan 10 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe ChackMan
    ChackMan
    Użytkownik

Witam. Mam problem z skuterem 4t (hinczyk) nie chce wejsc na wyskie obroty, wymienialem swiece, gaznik przeczyszczony juz kilka razy, wymieniona membrana gaznika razem z iglicą. Iskra jest bardzo dobra, dodam jeszcze tylko ze gdy zatkam pół otworu wlotowego powietrza tam gdzie jest filtr to jest o wiele lepiej i wchodzi na obroty, filtr juz tez kilka razy czyscilem, filtr powietrza storzkowy wczesniej chodzil jak igla na tym filtrze wiec nie piszczcie ze to wina filtra.

ziela
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

oczy mi krwawią..
    zawory wyregulowane?
    jaka kompresja?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Paliwa nie dostaje!Filtr oryginał ze zwężką iglica wyżej i wzbogacić mieszankę [śruba reg]

ChackMan
    Użytkownik

zawory sa dobrze ustawione kompresja ok

ziela
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ok czyli jaka? bo jak znam życie sprawdziłęś palcem albo poruszałes kopniakiem i stwierdziłes że „jest” – no a jak jest to „ok”.

czesto jest tak że jak siada kompresja (a czesto siada – z takich czy innych przyczyn) to sie nagle okazuje że skutera nie można wyregulować na osprzęcie który wczesniej był działający i trzeba zasłaniac dolot, przykręcac paliwo..itd
    a wszystko dlatego że cylinder z gównianą kompresja potrzebuje i może „ogarnąć” mniej.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    ChackMan
    Użytkownik

Kompresja sie nie zmieniła, jest taka sama jak chodził wczesniej (czyli dobra czuje opór w kopce). Mam jedno pytanie, czy przez moduł zapłonowy moze sie tak dziać?

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 10 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe ChackMan ChackMan.
    ziela
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 10 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe ChackMan ChackMan.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

aaa to w nodze masz manometr. gratuluje.
    nie. to nie moduł. ja bym jednak zmierzył kompresje MANOMETREM – taki przyrząd. Kopką to se mozesz marchewki wykopkować z ogródka.

ChackMan
    Użytkownik

Problem rozwiązany, cos było nie tak z gaźnikiem, do tej pory nie wiem co sie z nim stalo czyszczony byl kilka razy i to samo. Kupiłem nowy gaźnik i wszystko smiga :).

ziela
Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie