Skuter 4T muli i pierdzi na starcie.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #175869 Reply
    thomas
    Użytkownik

Witam, w moim 4suwie w ostatnim czasie zrobiłem mały tuning… Wymieniłem głowice z większymi zaworami, cylinder i wariator z cięższymi rolkami. Przed wymianą chodził jak marzenie tylko miał troszkę za mało siły. Po wymianie gdy dodam gazu na max skuter lekko szarpnie i zgaśnie, jak dodam gazu powoli to wejdzie na maksymalne obroty. Dodam, że żadna regulacja nie pomaga. Moim zdaniem jest to wina filtra powietrza, bo jak ściągnę filtr to jak wiadomo głośno chodzi ale normalnie wchodzi na obroty. Jak po 1-2min założę ponownie filtr to przez jakieś 5min będzie chodził pięknie i znowu zacznie mulić przy wejściu na obroty. Proszę pomóżcie. Nie jestem pewien czy to jest ten filtr a nie chce wydawać kasy na darmo… Jestem nastolatkiem i nie mam gdzie zarobić.

#175874 Reply
    snajper061
    Użytkownik
    REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#175877 Reply
    thomas
    Użytkownik

to ze stożka siatki to ja wiem… Dzięki za odp. A zwężki nie miałem od początku.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Skuter 4T muli i pierdzi na starcie.
Twoje informacje:

Back to top button