Skuter 4t Giantco Sprint city 50t

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    robal
    Użytkownik

Witam wszystkich. Mam problem z moim chińczykiem. Otóz postanowiłem wymontować i wyczyścić rozrusznik w celu jego uruchomienia, lecz po zamontowaniu go z powrotem skuter nie chce sie wkrecić na obroty. Dusi się i strzela po nawet delikatnym dodaniu gazu. Zamieniałem już wszystko co możliwe ze sprawnego skutera kolegi (filtr powietrza, gaźnik, świeca, ssanie itp). Jedynie nie pasuje do mnie jego moduł dci ze wzgledu na inna liczbę pinów ( u mnie są cztery). Czy przyczyną moich problemów może być niesprawny moduł? Dodam tylko, że skuter pali zawsze od pierwszego kopniaka. Dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

robal
    Użytkownik

Czy naprawdę nikt nie miał podobnych objawów???

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

kuba90876
    Użytkownik

Sprawdź luz zaworowy.

robal
    Użytkownik

Dzieki za odpowiedz kuba90876, jednak dalej nie znam odpowiedzi na nurtujace mnie pytanie „Czy przyczyną moich problemów może być niesprawny moduł?”
    Pozdrawiam

Anonim
    Nieaktywny

Nowy moduł to koszt kilku złotych, kup i sprawdź po prostu.

robal
    Użytkownik

Moduł kupiony, sprawdziłem jest to samo, a nawet gorzej. Wczesniej na wolnych chodził cały czas, a gasł dopiero po dłuzszym dodawaniu gazu. Teraz gaśnie niemal od razu po odpaleniu :-/ Macie jeszcze jakieś pomysły???

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button