Skuter 4t Dusi sie Filtr stozkowy

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Skuter 4t Dusi sie Filtr stozkowy

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe kuba90876 kuba90876 6 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe maniekkk3
    maniekkk3
    Użytkownik

Witam, Mam Problem wlasnie wracałem od mechanika i skuter zaczal sie dusic jechalem 20km/h i po dodaniu gazu sie dlawil nie chcial jechac, filtr stozkowy mam nigdy tak nie mialem nawet jak byl brudny, bo teraz tez byl lecz byla ulewa i 1 dzien stal na dworze no i nie wiem co sie stalo zanioslem go do mechanika zeby mi pasek zmienił bo klucza nie mialem pneumatycznego i odpalam jade ciszej chodzi stazek nw co wgl sie dzieje i sie dlawil tak jak wyzej napisałem… umylem go lecz caly brud nie zszedl bo nie mam sprezarki no i przez 500m jest dobrze ale za 500m to samo sie dzieje wiec w czym problem gaznik czysty bo gdy zakladam na nowa to samo sie dzieje wiec nie wiem jakies pomysly co sie dzieje
    ?

Zdjęcie profilowe kuba90876
    kuba90876
    Użytkownik

Czytaj
    REKLAMA

SŁONECZNA OFERTA SUZUKI

AdvertisementStreet czy Adventure? Teraz w tej samej cenie!
    Zdjęcie profilowe maniekkk3
    maniekkk3
    Użytkownik

okazało sie ze woda sie dostala wlasnie do cylka chyba lub filtr byl mokry 😉

Zdjęcie profilowe kuba90876
    kuba90876
    Użytkownik

jeżeli jechałes po mokrej nawierzchni to napewno filtr zamukl i skuter zaczął się dlawic. miałem to samo 😉

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie