Skuter 4t do 3000zł.

Witam. Poszukuję skutera 4t w maksymalnej cenie 3000zł. Musi być on nowy. Koła 10". Mam 150cm wzrostu i 40kg wagi, więc (jak pewnie się domyślacie) poszukuję małego skuta. To będzie mój pierwszy. Zastanawiam się nad toros f16 lub toros el diablo. Czekam na odpowiedzi.

Najlepiej gdyby miał schowek lub taką półkieszeń pod kierownicą jak te torosy, gdyż w niedalekiej przyszłości może zamontuje w nim audio.

Wybierz sobie Toros EL Diablo lub Zumico Quick ich cena to 1400-1900max i oba mają pod kierownicą schowki do których wejdą Coca Cola 2L 2x Teleon MP3 GPS Ciastka drażetki innymisłowem dużo klamotów :D

Dzięki! Z chęcią wysłucham jeszcze innych opinii.

Kup torosa 16, będziesz zadowolony. Gwarantuje

router city line :) sam go mam a mam 160cm wzrostu poprostu bajka;) na fabrycznych czesciach 65km/h polecam! cena ok 2000pln wiec starczy ci jeszcze na słodycze do każdego schowka,pelny bak, 2kaski, i jakis lekki tuning optyczny 100% polecam

Nie kupuj tych marketowców skoro masz do wydania 3000zł. Polecam coś z zippów,kymco (wpisz na allegro i poszukaj czegoś co ci odpowiada). Sam mam zippa gp500 ale jest dla ciebie za duży więc odpada, myślę że to dobra firma ale nie oceniam bo za mało przejechałem.

Nie wiem jak można polecać tanie chinskie gówna w tej cenie. Rozumiem, ze ich własciciele nie jezdzili na niczym innym i kazdy poleca co swoje. Troche obiektywizmu by sie przydało.

Dziękuję za tyle odpowiedzi! Wybór padł na torosa f16. Oglądałem go w Realu, jest wygodny i ładny.

Mauricio, a jaki znasz włoski skuter w cenie do 3k za nowy egzemplarz ?

A polecamy to co znamy i o czym (w tym przedziale cenowym) mamy jakieś pojęcie.

A może zainteresowałby cię motorower Romet Router WS 50 ? Bardzo fajny jest. Poczytaj trochę o nim.

A może jakiś z silnikiem 2t.