Skuter 4t bierze olej. Dlaczego?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Skuter 4t bierze olej. Dlaczego?

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Lukario Lukario 6 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Botek
    Botek
    Użytkownik

Witam od pewnego czasu mój skuter bierze olej i chciałbym się dowiedzieć dlaczego? Czy są jakieś inne przyczyny oprócz zużytych pierścieni tłokowych?

Zdjęcie profilowe Omegos1996
    Omegos1996
    Użytkownik

No raczej nie, to na pewno pierścienie tłokowe nic innego nie może być.

Chętnie pomogę gg 44212742

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe TheMarcin17
    TheMarcin17
    Użytkownik

to na pewni pierścienie 🙂

Zdjęcie profilowe enter1978
    enter1978
    Użytkownik

Jak wyżej, albo pierścienie, albo jeszcze mogą być zużyte uszczelniacze zaworowe

Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

lub wypalone zawory albo możesz mieć wycieki takie rzeczy warto sprawdzić

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe faflusniak
    faflusniak
    Użytkownik

ewentualnie przytarles.delikatnie,ale jednak.jak zmienialem pojemnosc dowiedzialem sie ze ja przytarlem,w sumie bral mi olej jakies 3 dni (ok.600km.ach zycie dostawcy).ja najpierw wymienil bym olej na syntetyczny i zobaczyl.a nuz sie uszczelni….

Lubie zapierdalać (60 km max po Trasie Gdańskiej…..)

Jesli pisze z literowkami/bez polskich znakow/same male literki-smigam na szajsungu i prosze o wyrozumialosc.

Zdjęcie profilowe Mario1
    Mario1
    Użytkownik

ja najpierw wymienil bym olej na syntetyczny i zobaczyl.a nuz sie uszczelni….

człowieku co ty za bzdury wypisujesz ? syntetyk wyczyści go z wszystkiego – dopiero będzie miał branie , proponował bym wlać zwykły mineralny do diesla – jest gęściejszy i może go troszkę uszczelnić ( z czasem ) albo doktora .
    Qurwa co ja pierdolę – pierścienie czy uszczelniacze kosztują grosze – wymiana i po kłopocie.

Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

u mnie było tak że skuter nagle stracił moc całkowicie ,v max spadł z 75 do 55 :/ wymieniłem tłok z pierścieniami myślałem że pomoże , niestety różnicy nie było. w ciągu zimy zmieniłem olej na najzwyklejszy mineralny . moc powraca 😀 obecny v max 70km/h

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km
Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie