Skuter 4t – tylko 56km/h przy 80cm

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Skuter 4t – tylko 56km/h przy 80cm

Tagi: 

Ten temat zawiera 21 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Irek Dutkiewicz 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 11 przez 20 (z 22 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

na sam poczatek sprawdź o czym piszemy zanim zaczniesz na oślep części wymieniać

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Nie wymieniał bym gaźnika raczej regulacja napędu lub starego gaźnika,spróbował raz v max bez filtra raz na gąbce raz na samym pudle,a nawet ze zwężką.Czasami (żadko) ale się zdarza że Ala 80ccm w chinolku nie ciągnie jak należy przez nieodpowiedni dolot powietrza i z tzw zwężką dopiero jest kop i v max prawidłowy

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 miesięcy, 2 tygodnie temu przez Zdjęcie profilowe paci paci.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 miesięcy, 2 tygodnie temu przez Zdjęcie profilowe paci paci.

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Irek Dutkiewicz
    Użytkownik

Ok dzięki za wszystkie informacje w sobotę będę z tym walczyć sprawdzę wszystko a jeśli chodzi o gaźnik to nie znam jego przeszłości ale mam drogi i przy 60ccm dobrze działa i ten założę. Jeśli dojdę do tego co było przyczyną na pewno napisze a na teraz to aby przetrwać w robocie do piątku pozdro 😉

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 miesięcy, 2 tygodnie temu przez  Irek Dutkiewicz.
    Irek
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 miesięcy, 2 tygodnie temu przez  Irek Dutkiewicz.

Irek Dutkiewicz
    Użytkownik

Kupiłem komplet naprawczy do gaźnika i teraz skuter jedzie 61km/h ale też dałem lżejsze rolki do wario

Irek
    Zdjęcie profilowe Szumek811
    Szumek811
    Użytkownik

No więc jeżeli dałeś lżejsze rolki i jest poprawa to oznacza tyle, że pewnie pasek już wyżej Ci nie wejdzie. Zdejmij dekiel, weź marker i narysuj taką linię od osi wariatora do jego krawędzi, przejedź się do Vmax. Potem sprawdź jak dużo z tej kreski zostało przy krawędzi wariatora. Będziesz wiedział jak wysoko wchodzi pasek. Da Ci to odniesienie do dalszej regulacji

Nie pomagam na priv 😉

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Irek Dutkiewicz
    Użytkownik

Ok, a co dalej będę mógł regulowac? Nie miałem jeszcze 80ccm ale 60ccm szedł mi nawet 75km/h

Irek
    Zdjęcie profilowe Szumek811
    Szumek811
    Użytkownik

Najpierw sprawdź to co napisałem 😉

Nie pomagam na priv 😉

Irek Dutkiewicz
    Użytkownik

Ok jutro sprawdzę 😉. Sorry przypadkiem na cislem zgłoś

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 miesięcy temu przez  Irek Dutkiewicz.
    Irek
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 miesięcy temu przez  Irek Dutkiewicz.

Irek Dutkiewicz
    Użytkownik

Siemanko właśnie sprawdziłem wario i pasek idzie maxymalnie do góry co mogę jeszcze poprawić żeby szybciej jechał?

Irek
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

przeczytaj wątek od początku – średnica wariatora

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 10 postów - 11 przez 20 (z 22 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie