Skuter 4t – tylko 56km/h przy 80cm

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Skuter 4t – tylko 56km/h przy 80cm

Tagi: 

Ten temat zawiera 21 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Irek Dutkiewicz 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 22 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Irek Dutkiewicz
    Użytkownik

Witam mam pytanie dotyczące skutera 4t zrobiłem z niego 80ccm wymieniłem wał cylinder głowica zawory lacuszek wariator pasek klawiatura olej moduł sportowy i maxymalna prędkość to 56km/h a pytanie mam takie co jeszcze mogę zrobić żeby był szybszy

• Ten temat został zmodyfikowany1 miesięcy, 2 tygodnie temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat. Powód:zmiana tytułu tematu
    Irek
    • Ten temat został zmodyfikowany1 miesięcy, 2 tygodnie temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat. Powód:zmiana tytułu tematu
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Musi być większy Max ok 70 minimum,problemem może być filtr powietrza,gaźnik,wydech,regulacja lub jakość tego 80 lub błąd przy montażu.

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.

Irek Dutkiewicz
    Użytkownik

Hej ja przy 60ccm jeździłem 70km/h. Filtr jest ok sprawdzałem regulacja gaźnika też jest ok nawet zmieniałem rolki ale to jest wolniejszy przy starcie. Ten wydech dał mi do myślenia ale sprawdzę to dopiero w sobotę. Będę pisał jak sprawdzę dzieki

Irek
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

piszesz o prędkościach pokazywanych przez prędkościomierz czy o realnych wskazaniach jakiejś aplikacji z GPS?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Irek Dutkiewicz
    Użytkownik

Mierzyłem telefonem ale pierwsze co to sprawdziłem z autem i dobrze pokazywał a skuter 56 i mniej nic więcej

Irek

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Irek Dutkiewicz
    Użytkownik

Nic więcej w góre

Irek
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

może masz wersje z mniejszym wariatorem. mniejsza średnica wariatora i jego przełożenie tak zadziałają.
    narysuj na wario kreske flamastrem po promieniu (kilka kresek) i sie przejedz. zobacz ile pasek tych kresek zetrze. jeżeli je zetrze prawie do granicy wario to masz albo poślizga paska albo małe wario

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Irek Dutkiewicz
    Użytkownik

Ok sprawdze to, tylko tyle że mam nowe sprzęgło wariator i pasek to wario miał tulejki od 60ccm to miał rwanie na starcie doszedł do pewnego momentu coś o koło 50km/h i nic dalej ale jak dałem ciezejsze to max miałem 56km ale nie był tak zrywny

Irek
    Zdjęcie profilowe Szumek811
    Szumek811
    Użytkownik

Cięższe rolki nie oznaczają lepszego V max. Ja na twoim miejscu dałbym lżejsze rolki i zmienił wariator na jakiś oversize.

Nie pomagam na priv 😉

Irek Dutkiewicz
    Użytkownik

Ok. Ale na sam początek to gaźnik zmienię

Irek
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 22 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie