Skuter 4t ciężko odpala, dymi, jest słaby

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Skuter 4t ciężko odpala, dymi, jest słaby

Tagi: 

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Paweł Paweł 8 miesiące, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Paweł
    Paweł
    Użytkownik

Witam mam problem z skuterm nie mogę go odpalić a jak odpali to to dymi nie ma siły kręcić kołem gaz jest na fula co może być?

• Ten temat został zmodyfikowany8 miesiące, 3 tygodnie temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat. Powód:zmiana tytułu tematu
    Jarek
    • Ten temat został zmodyfikowany8 miesiące, 3 tygodnie temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat. Powód:zmiana tytułu tematu
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

może być regulacja lub stan cylindra lub stan zaworów lub milion innych rzeczy

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe Kiler
    Kiler
    Użytkownik

Jeśli się na tym kompletnie nie znasz to radziłbym oddać do jakiegoś sprawdzonego mechanika ale możesz też samemu spróbować naprawić usterkę.Jak kolega wyżej napisał przyczyn takiego zachowania może być wiele, więc nie można odpowiedzieć co jest winne.Zacznij od zaworów,gaźnika a następnie napędu.

Zdjęcie profilowe Paweł
    Paweł
    Użytkownik

Mi się wydaje że gaźnik ale nie chce nowego kupować jak nie będzie to wina gaźnika cylinder jest nowy ma ponad 100km przejechane

Jarek
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no i co z tego że jest nowy. widziałem nowe dziadowskie od początku (mój) i takie co po 30km sie nadawały do wymiany

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Sebastian Kardach
    Użytkownik

Mój skuter też nie chciał odpalić, przecyscilem styki od stacyjki (czarny z białym paskiem) i odpalił,

Zdjęcie profilowe Paweł
    Paweł
    Użytkownik

Jaka pojemność miałeś

Jarek
    Zdjęcie profilowe Paweł
    Paweł
    Użytkownik

90ccm mam teraz założony

Jarek
Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie