Skuter 4 t nie odpala wina magneta?

Witam chcialem zdemontować dzis glowice natomiast zauważyłem dziwną , rzecz jakis czas temu kolega wymieniał mi iskrownik po czym zmienilem caly zestaw na 80 cm i nie odpalal ,lecz nurtuje mnie jedno pytanie.Jak mam magneto normalnie w pozycji t to to na magnecie jest taka wypustka jakby w ksztalcie prostokąta i ona nie jest rowno z tym takim magnezikiem czarnym od iskrownika chyba powiinna byc.
Teraz na mam ustawione na literke t przy karterze a to czarne nie jest rowner z tym z ta wypustka prostokatna na magnecie.Ta wypustka na magnecie nie powinna byc czasem rowna z tym czarnyn plastikiem ? Tylko jak wtedy tak ustawiam to na karterze zamiastiterki t przesuwa mi sie na f

http://images47.fotosik.pl/1114/88c12c1de776ddac.jpg

A może nie ma paliwa? Mi się tak często dzieje


paliwo dochodzi dzieki paci czyli jednak to nie to

a jednak nie to,musiał bym go rozebrać i ogarnąć bo ewidentnie coś spartoliłeś lub coś jest do D [ktoryś z elementów] a nie masz wystarczjacej wiedzy,wprawy[no nieoblatany w temacie jesteś żeby to zauwazyć]

ja chromolę. czy naprawde trzymanie się jednego tematu - w którym znajdzie się opis problemu, walka i rozwiązanie to jest ponad siły nowych forumowiczów?
Każdy co 3 dni zakłada ten sam wątek, śmietnik na maxa, trzeba poprzeglądać sześć zanim znajdziesz coś konkretnego.
Już o twoim skuterze co nie odpala mamy:
______________________________________
Skuter 4 t nie odpala wina magneta?
skuter chinol 80
skuter 80 4 t nie odpala
chinol 80 nie odpala
chinol 80 cm
skuter zalwa sie chinol
Skuter chinol słaba iskra sucha swieca
skuter boatian (chinski)
______________________________________
i każdy ten temat jest o tym samym. Generujesz taki burdel że głowa mała.
Nikt nie pamięta czy i co ci doradzał w innym wątku więc rady się powtarzają.. i tak w kółko i bez sensu. Ty tracisz czas, ludzie tracą czas a sprzęt stoi.