skuter 2t przerywa na pełnej manetce

Jak jade około 30-40km/h wszystko jest dobrze dodam więcej gazu i zaczyna przerywać,szarpać.Zmieniałem świece,fajkę kabel wn czciłem gaźnik kranic i nadal nic nie pomogło.Czego moze byc to wina?

ten skuter ma jakąś nazwę? przebieg, stan techniczny? blokady? naprawy ostatnio?

A może ma nawet typ silnika?

zipp otis 2t przebiek niecałe 6tys bez blokad naprawy przeszedł 2 ale to wymiany cylindra

a jak wygląda świeca? filtr paliwa w jakim stanie?

wszystko jest dobrze

skoro wszystko jest dobrze to nie ma powodu żeby przerywał.
Wiec widocznie nie jest dobrze.
Skuter będzie przerywał na wysokich obrotach z dwu powodów - problem z iskrą (za mała przerwa na świecy, padający lub przegrzewający się moduł/cewka, działa odcięcie, szaleje regulator napięcia i za dyży prąd idzie na zapłon- on wzrasta wraz z obrotami) lub niedobór wachy (przytkany gaźnik, niedrożny filtr paliwa)

kolor świecy dużo powie. A to sie zaczęło nagle, w jakichś okolicznościach, po czymś, narastało..czy po prostu jechał jechał i nagle przestał?

tez tak właśnie myślałem nad tym ze moduł moze mi padł lub regulator napiencia Kolor swiecy jest taki kawa z mlekiem tak nadle to sie zaczęło wszystko dziać

Skoro masz kawę z mlekiem, to mieszanka jest dobra. Zostaje więc elektryka. Musisz sprawdzić wartości ładowania akumulatora na odpalonym silniku z włączonymi światłami. Na postoju powinien dostawać ok 13V, na przekręconej manetce nie może dawać więcej niż 15V. Jeżeli wyniki będą mniejsze, to nawala stator, jak większe, to regulator napięcia. Jeżeli w normie, to zostaje moduł, cewka, przewód WN lub sama świeca.

Bo mówię mam ten sam problem tylko Peugeot Jess Force Jet Force to już druga wizyta u drugiego mechanika po odbiorze jeździł jakieś 100 km na godzinę a teraz ledwie 45 Po przekroczeniu tej prędkości zaczyna go dusić zgłosiłem ten problem Dodam tylko że zgłosiłem ten problem U mechanika ale Sam jestem ciekawy co się z nim dzieje na pewno wiem że czyszczony był gaźnik filtr powietrza był w porządku filtr powietrza był w porządku wymieniony nowy moduł filtr powietrza był w porządku

peugeot jet force 50cm jechał ci 100km/h? jakim cudem?

druga sprawa że skoro nie robisz sam tylko odstawiasz do mechanika to odstaw go do mechanika.