Skuter 2t problem z instalacją

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #723260
  Kuba Sztymelski
  Uczestnik
  • Postów: 51

  Witajcie mam pewien problem w skuterze 2t. Przestały mi działać światła dzienne, kierunki oraz nie pokazuje ile mam paliwa i naładowanie w akumulatorze. Podejrzewam że nie działa moduł zapłonowy ponieważ jest lekko pęknięty i widać płytkę.

  #723262
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 030

  1. Nie masz świateł dziennych.
  2. Nie napisałeś co to za sprzęt.
  3. Sprawdź swoje podejrzenia – jak nie działa moduł zapłonowy to skuter nie zapali.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #723263
  Kuba Sztymelski
  Uczestnik
  • Postów: 51

  Kingway eurostar. To w czym może być problem wszystko już sprawdzalem,czyscilem kostki bezpieczniki, żarówki, akumulator i ogółem cało instalacje.

  #723270
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 21 030

  nie pisz że „wszystko sprawdziłeś” bo nie masz o temacie bladego pojęcia – więc siłą rzeczy nie sprawdziłes wszystkiego.
  Bo skoro wszystko sprawdziłes i nic nie znalazłeś to znaczy że wszystko jest ok. A nie jest.

  Po pierwsze nałąduj akumulator. Po drugie sprawdź bezpieczni i czy prąd jest za bezpiecznikiem i przed bezpiecznikiem. Potem sprawdź czy prawidłowo łączy stacyjka.
  A na końcu musisz sprawdzić czy ten twój pękniety moduł nie robi zwarcia i nie wywala bezpiecznika (możesz sprawdzać instalacje z tym modułem odpietym a potem wpiąc i zobaczyć.
  Potrzeba do takiego sprawdzania minimum próbnik z żarówką ale lepiej miernik uniwersalny.
  Potencjalnie zwarcie możesz mieć jeszcze w kilku miejscach – rozrusznik, prądnica, moduł, przekaźnik kierunków lub rozrusznika, padnięty regulator napięcia. Ale to już level 2 twoich testów.
  Zakładając że ten skuter sie trzyma kupy a nie to jest zdekompletowany złom za 200zł z którego usiłujesz coś ulepić

  #723271
  Kuba Sztymelski
  Uczestnik
  • Postów: 51

  Oczywiście że się trzyma kupy. Dzięki za poradę sprawdzę

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button