Skuter 2T nie chce odpalać – Barton Falcon

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Skuter 2T nie chce odpalać – Barton Falcon

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe zipp50 zipp50 5 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe beffff
    beffff
    Użytkownik

Witam. Mam taki problem. Skuter po przejechaniu od kupna 130 km zaczął mieć problemy z odpalaniem… Dziś odpalił na nożnym dopiero chyba za 20 razem. DO tego stracił na mocy. Co to może być? Akumulator? Nie wiem czy już zgłaszać się do sklepu w którym został kupiony czy wstrzymać się do pierwszego przeglądu tj po 300 km?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Jak go nie odpalisz to możesz tych 300 już nie zrobić i na co będziesz czekał?

Zdjęcie profilowe beffff
    beffff
    Użytkownik

Hmm no niby tak, ale on raz odpala a raz nie.. I chciałam się dowiedzieć czy to może być wina akumulatora, bo raczej pokonuję bardzo krótkie trasy. Bo jeśli to akumulator to może wystarczyłoby go podładować 😉

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj na nowo motocykle 125 FB Mondial

Poznaj FB Mondial HPS 125. Najbardziej stylowy motocykl na prawo jazdy B.Niezwykła dbałość o detale oraz ergonomiczna pozycję jazdy sprawiają, że jazda jest przyjemnością i sprawia, że każdy może dosięgnąć marzeń. To motocykl, wykonany w duchu klasyki, który zapewnia najwyższe bezpieczeństwo, a dzięki zaawansowanej technologii jest niezawodny.
    Zdjęcie profilowe zipp50
    zipp50
    Użytkownik

spróbuj wymienić cewkę zapłonową jak stracił na mocy i ciężko pali

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie