Skuter 2T do 4500 zł .

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Skuter 2T do 4500 zł .

Ten temat zawiera 0 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe zapalaofficial zapalaofficial 5 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 1 post (z 1 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe zapalaofficial
    zapalaofficial
    Użytkownik

Witam !
    Poszukuję fajnego skutera 2T, ze sportowym i atrakcyjnym wyglądem, musi być wygodny,szybki i zrywny.
    Nie szukam czegoś na 100% nastawionego na osiągi typu. Aerox, MBK booster itd.
    Chciałbym aby nie był zbyt duży. Do tej pory byłem na trzech oględzinach :
    1. Yamaha Jog – odrzuciłem z powodu wygody, była zbyt mała, skuter sprawił na mnie wrazenie typowo nastawionego na osiągi .
    2 Yamaha Aerox – To samo co Jog
    3. Benelli x49 – Sprawił na mnie dobre wrażenie ale był zablokowany więc nie byłem pewien co do osiągów, później jeszcze czytałem że tak naprawdę to China, a nie włoskie więc można powiedzieć że go skreśliłem .
    4. później jeszcze jeździłem dość sporo na Aprilii Scarabeo 50, sprawiła na mnie świetne wrażenie, świetne osiągi i wygoda, lecz skreśliłem go z powodu wyglądu retro i dużych kół. ( Gdyby połączyć osiągi i wygodę tej Apki z atrakcyjnym wyglądem byłby to skuter idealny dla mnie .
    Teraz rozglądam się za jakimiś fajnymi apriliami sr 50, speedfightami 2 i jet force-ami .
    Czekam na wasze propozycje z góry dziękuję i pozdrawiam 🙂

Oglądasz 1 post (z 1 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie