Skuter 2T cięzko odpala

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Skuter 2T cięzko odpala

Tagi: 

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Mateusz Olszak 4 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #295045 Odpowiedź

  Dejv Knut
  Użytkownik
  • Postów: 26

  Witam,
  Otóż mam problem z moim cpi kupiłem nowy gaznik ale nie w tym rzecz skuter cięzko odpala . W ogóle nie odpala z rozrusznika a jak z kopa to 5 min trzeba go kopac wiem że teraz jest mróz itp… ale nawet gdy dałem go do garażu na rozrusznik nie odpalił kompresja jest dobra bo gdy przytykam palec albo noge do tłumika po 1.5 sekundy dusi się i gasnie Możliwe że coś jest do wymiany nie mam wyregulowane gaznika bo gdy daje mu z 1 obrót mieszanki do sie dławi przygasa itp a gdy w obrotach grzebie ustawiam tak aby były jak najmniejsze i tak p 5 km sobie nastawia tak że gdy jest na ssaniu go rwie koło sie kręci aż by mogło nogę urwać swieca wygląda jak smoła niedość że zalana itp nagaru często dostaje co 1 miesiąc do wymiany bo już w ogóle nie chce chodzić nie wiem co mu jest nie chce odpalic a jak odpali to ma takie obroty że hej …. proszę o szybką pomoc

  #295262 Odpowiedź

  Mateusz Olszak
  Użytkownik
  • Postów: 43

  Jak stoisz z filtrem powietrza? 🙂 Moim zdaniem jest to nadal kwestia nieodpowiedniej mieszanki. Skoro świeca jest czarna, skuter dostaje za dużo paliwa, lub za mało powietrza.

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
Odpowiedz do: Skuter 2T cięzko odpala
Informacje o Tobie: