Skuter 2t 50cc problem z wejściem na wyższe obroty

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Skuter 2t 50cc problem z wejściem na wyższe obroty

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Mateusz Kuzio 1 lat temu.

Oglądasz 5 postów - 11 przez 15 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #674172 Odpowiedź

Mateusz Kuzio
    Użytkownik

Ale moduł jest ten co był w 2t nie rozumiesz

#674175 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Szumek811
    Szumek811
    Użytkownik

Bo tak dziwnie tłumaczysz, piszesz, że miałeś problemy z modułem od 2t więc założyłem, że jest zepsuty. Podłączyłeś moduł od 4t, który nie będzie działał z 2t. Chyba, że się mylę to wytłumacz dokładnie co zrobiłeś

Nie pomagam na priv 😉

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.
    #674180 Odpowiedź

Mateusz Kuzio
    Użytkownik

Więc jeszcze raz miałem problem po wyciągnięciu silnika pomyliłem kabelki od statora abo tym nie wiedziałem i nie było iskry, myślałem że to moduł, mam drugi skuter tylko 4t i kostki inne ale kabelki są w tym samym kolorze więc odciął em kabelki i podpialem fi skutera 4t iskra była na tym module z 2t czyli moduł okej Wiec szukałem dalej aż zobaczyłem że pomyliłem kabelki, być może to problem z modułem??

#674183 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Szumek811
    Szumek811
    Użytkownik

Może być, że przewody pomyliłeś. Jeżeli nie zmieniałeś dyszy i nie grzebałeś w gaźniku za bardzo to zostaje tylko moduł przy którym grzebałeś

Nie pomagam na priv 😉
    #674184 Odpowiedź

Mateusz Kuzio
    Użytkownik

Jutro jeszcze raz dokładnie popatrzę możliwebo to tak wygląda jak by obroty odcinalo

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

Oglądasz 5 postów - 11 przez 15 (z 15 łącznie)
Odpowiedz do: Skuter 2t 50cc problem z wejściem na wyższe obroty
Informacje o Tobie: