Skuter 2T - problem z rozruchem na zimno

Wyświetlanie 10 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
      Anonim
      Nieaktywny

Witam szanowne grono.Mam problem z zimnym skuterem nie odpala.Jak jest ciepły pali na dotyk zarówno ze stopki jak i z rozrusznika.Pomocy

• Ten wątek został zmodyfikowany 1 year, 3 months temu przez Wombat. Powód: zmiana tytułu tematu
      • Ten wątek został zmodyfikowany 1 year, 3 months temu przez Wombat. Powód: zmiana tytułu tematu
      Kacper
      Uczestnik

Tez jestem posiadaczem skutera 2T, mam ten sam „problem”. Przejrzałem już wiele wątków na forum, ale z tego co widzę jest to normalne. Ja się na przykład do tego przyzwyczaiłem. Kolega ma 4T, mówi, że odpala na zimnym, ale gorzej na ciepłym.

Mój sprzęt: CPI JP 50
      Wombat
      Moderator

a ssanie sobie sprawdziliście?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
        Anonim
        Nieaktywny

Tak sprawdzałem i nic muszę jeszcze poszukać tak nie może być!

Kacper
      Uczestnik

Jak chcesz, żeby odpalał na zimnym to zainstaluj sobie elektryczny gaźnik.

Mój sprzęt: CPI JP 50
      Przemysław
      Uczestnik

Proponuję zacząć od sprawdzenia ciśnienia sprężania. Więcej trudno powiedzieć ponieważ pasowało by wiedzieć przynajmniej o jakim silniku rozmawiamy.

Anonim
        Nieaktywny

Ciśnienie 6 barów.Wracając do kwestii jak ręką przytrzymam wylot gaznika to odpali a po chwili zgaśnie

Wombat
      Moderator

Tak sprawdzałem i nic muszę jeszcze poszukać tak nie może być!

czy CO sprawdziłeś, JAK sprawdziłes?

specops
        Uczestnik

Czemu tak jest że jak cylek szlag trafił 2T to bęzyna nie dochodzi do cylindra? Mało kto o tym pisze ale ja to juz kilka razy miałem w 4 t jest inaczej?

Wombat
      Moderator

jeżeli celek szlag trafił to znaczy że nie ma kompresji. Jak nie ma kompresji to nie ma i podciśnienie. A jak nie ma podciśnienia to nie zasysa powietrza. Jak nie zasysa powietrza to ono sie nie porusza. A jak sie nie porusza powietrze to i nie porywa ze sobą paliwa.
      Piszą o tym w każdej książce co silnikach bo to podstawy.

Wombat
      Moderator

ciśninie 6 barów to złom już jest

Anonim
        Nieaktywny

Człowieku zmądrzej albo daj sobie spokój z takimi komentarzami.Z całym szacunkiem ale złom to masz w głowie.Ktoś szuka pomocy to ta trudne by to zrozumieć skoro ma się złom w tym czymś gdzie mózg powinien się znajdować!

Wombat
      Moderator

człowieku , wbij sobie w banie że spręzanie poniiżej 9 bar kwalifikuje cylinder do wymiany.
      A 6 bar to już agonia cylindra. W przypadku żelastwa nazywa sie to złomem

Anonim
      Nieaktywny

Nie chce mi się z tobą gadać i słuchać twoich bzdurnych teorii z mchu i paproci.Dziwię się że reszta jeszcze ciebie słucha.Tak ode mnie to goń się.A banie sobie zresetuj i nie czytaj tych bzdetów bo to shiet true !

Wombat
      Moderator

i na tym zakończymy.

Wyświetlanie 10 odpowiedzi wątku
  • Temat ‘Skuter 2T - problem z rozruchem na zimno’ jest zamknięty na nowe odpowiedzi.
Back to top button