Skuter 2 to na Pełnej manetce robi ,,buuuuuuuuuuu,,

Witam otóż już nie raz pisałem na temat mojego pechowego skutera jest to mój pierwszy motorower który juz cały rozebrałem na częscie pierwsze i go poskładałem (CPI Oliver) po zmianie cylindra na 70 dyszy 70 filtr na stozek wszystko praktycznie jest nowe po czyszczeniu filtra powietrza tzw.stozka skuter zaczą robic na pełnym gazie buuuu niedośc ze dużo pali bo cos koło 10/100 tankuje do niego 5l wachy tyle ile wejdzie a on ma to wciągniete to w 50 km niecałe a mianowicie skuter od ostatniego czasu zacza robić buuuuuuu ale tylko na pełnym gazie czasami jak tak szybko dodam mu full ze ma zaraz linka gazu pęknąc to az ryje laczka na asfalcie czysciłem gaznik spręzarką 2 razy nie pomogło gaznika nie da sie wyregulowac na max wkręconej srubce obrotów gasnie ,swieca kolor kawy z melkiem tyllko gdy dam mu full to będzie buczał ale nie zgasnie cały czas trzyma obroty buzy ale nie gaznie wchodzi na obroty i schodzi tak to wygląda nowy cylinder ma przejechane 150-200km jeszcze nie dawno tego nie było tak od 30km zaczeło mu odwalac nwm co jest moze taki pechowy skuter juz od początku mu cos jest

Nieszczelne uszczelniacze wału.