Skuter 125 do 5-6tys

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Nieaktywny
    • 3
    • 4Postów:

Panowie,

Wiem, że były już takie tematy, ale z tego co się orientuję to już jakiś czas temu. Szukam skuteru 125 do poruszania się po mieście, mam do przeznaczenia (najlepiej) 5 tys zł. Zastanawiam się czego szukać, czy kymco z niższym przebiegiem czy jednak jakiejś hondy z wielokrotnie wyższym przebiegiem. Będzie to mój pierwszy skuter, ale nie pierwszy kontakt z jednośladem. Będę wdzięczny jeśli pomożecie coś wybrać, zaproponujecie jakieś modele czy pokierujecie mnie gdzie szukać.

Pozdrawiam

Wombat
    Moderator
    • 55
    • 21 730Postów:

Ostatni raz taki temat był faktycznie jakiś czas temu bo wczoraj.

Zobacz tematy na forum „Co wybrać”. Identycznych jest masa a dobrej odpowiedzi nie ma. Za dużo zmiennych co mają wpływ na decyzje. Jeden chce duży inny mały, ten chce pakowny a tamten zwinny, inny żeby palił jak najmniej a inny żeby cośtam… a jak już się wybierze „ten najlepszy” i nawet znajdzie godną kupienia sztuke to po przymiarce się okazuje że to kompletnie nie to pod tyłkiem.

neolech
    Uczestnik
    • 1
    • 2Postów:

Ja trochę ponad rok temu kupiłem Romet White City 125. Nowy, tyle że z 2015 roku, ale normalnie z 2 letnią gwarancją. Kosztował niecałe 5000zł. Obawiałem się trochę chińczyka, ale jak na razie (odpukać) nic złego się nie dzieje.
    Pali 3-3,5l w zależności od jazdy. Poza miastem bez problemu rozpędza się do 100km/h czasem uda się do 110. Zazwyczaj jeżdżę sam, ale co jakiś czas dosiada się dziewczyna i też komfort jazdy jest naprawdę dobry. W miarę pakowny schowek pod siedziskiem też jest zaletą. To mój pierwszy jednoślad i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony.

Pozdro!:)

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button