Skrzynia biegów ze wstecznym

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #211627
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Cześć. Chciałbym się dowiedzieć czy da się zrobić w silniku od motocykla bieg wsteczny. Chodzi mi tutaj o zmianę ostatniego trybu. Czy jest to możliwe ? Z góry dzięki za odpowiedzi.

    #211628
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Teoretycznie jest to możliwe, ale sądzę, ze nie masz dostępu do specjalistycznych maszyn do obróbki metalu, więc nie zrobisz tego 😉 Trzeba by przebudować układ wałków w skrzyni, a to wiąże się z wielkimi nakładami 😉

    W Goldasach robią wsteczny przy użyciu rozrusznika, ale to pewnie cię nie urządza, ponieważ to ma bardzo ograniczone zastosowanie 😉

    #211629
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Jeżeli chodzi o maszyny to z tym problemu nie ma. Potrzebuje tego biegu bo w quadach często się przydaje.

    #211630
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    wiesz, jeżeli silnik jest dostosowany do zamontowania dodatkowego wałka, by ten odwrócił przełożenie, to da się zrobić, ale jeżeli fabrycznie nie został przewidziany montaż wstecznego w silniku, to ni uja, żeby go dorobić 😛

    #211631
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    nie wiem jak zapłon ale niektóre piździki się tak da po prostu pchnąć do tyłu , wał się kręci w drugą stronę i automatycznie jest 6 biegów do tyłu

    #211632
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Włóż pierwszy bieg. I odpal na zapych do tyłu:D Cała praca silnika się odwróci i będziesz miał wsteczny xD

    to samo napisałem wyżej

    #211633
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    W 2T to jest możliwe, ale w 4T jest rozrząd, który może pracować tylko w jedną stronę 😉

    i znowu .. też to wyżej napisałem , ale dobra mogliśmy się nie zrozumieć .bo użyłem hasła piździki miałem na myśli 2t

    #211634
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Dywersant i inni może wiecie jaki silnik jest do tego przystosowany ? Głównie chodzi mi o silniki ze sportowych motocykli.

    #211635
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    WSK 175 😆
    A tak na serio, to nie wiem, czy którykolwiek ze sportowych motocykli może tak pracować 😉 Chyba tylko jakieś stare 2T(wyłącznie, bo jak napisałem w 4T ni c*uja 😉 ).

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button