Sklepy internetowe z Farbą na skuter.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Sklepy internetowe z Farbą na skuter.

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Jak w temacie, chce pomalować swojego neo’sa, ale w moim miescie nie ma zadnego sklepu z farbami na skuter/samochod… Mieszkam na takim zadupiu, do konkretnego miasta mam okolo 100km, wiec trochę daleko, i stad pytanie, czy zna ktos jakieś sklepy internetowe z farbami (w miare tanimi). Szukalem w google, ale nic nie znalazlem, byc moze nie potrafie skutecznie szukac. : )

PS. Jezeli nie ten dzial, to proszę o przeniesienie i przepraszam, nie wiedzialem gdzie zamiescic ten temat.

Pozdrawiam i z gory THX : ) za odpowiedzi ; )

Anonimowy

http://www.elakiery.pl

ja kupiłem konkretnie ten zestaw do mettalicu

Klik

Tylko musisz im podać kod lakieru to Ci go wymiećszają. Może i nie jest zbyt tanio ale to cała chemia jaką potrzebujesz i naprawdę dobra jakościowo 😉

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!

Anonimowy

też polecam bardzo miło elakiery, bardzo tanio i foachowo, ostatnio tez działają na allegro pod nikiem elakiery. cena na allegro za 100ml metaliku 9zł

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie